KAIP AUGINTI BERNIUKĄ, norint nesugriauti jo vyriškumo ir pasitikėjimo savimi?

0
KAIP AUGINTI BERNIUKĄ, norint nesugriauti jo vyriškumo ir pasitikėjimo savimi?
5 (100%) 1 vote

 

 

Labai vertingas Gintaro video: KAIP AUGINTI BERNIUKĄ, norint nesugriauti jo vyriškumo ir pasitikėjimo savimi? (net jei augina vieniša mama, arba nevyriškas tėvas)

Pasidalink šiuo video per Facebook…

Tai yra ištrauka iš GENIALIOSIOS PSICHOLOGIJOS MOKYKLOS susitikimo, kurie vyksta 2-3 kartus per mėnesį įvairiomis psichologinėmis temomis. Plačiau apie mokyklą paspaudus čia.


O visiems, kas nori gauti galingus RAKTUS, kurių pagalba lengvai atrakins vaikų psichologijos ir auklėjimo problemų sprendimus: "VAIKŲ PSICHOLOGIJOS IR AUKLĖJIMO PASLAPTYS".

Taps aišku, kaip žalojami vaikai, bei kaip sutvarkyti jau padarytas žalas, tokias kaip menkavertiškumo kompleksas, savarankiškumo trūkumas, nepasitikėjimas savimi ir t.t.

15 metų dirbanti psichologė apie Gintarą: “Labas, Gintarai, vakar buvau tavo seminare. Norėjau gyvai pajaust , ką jaučiau klausydama tavo įrašų… neseniai tave radau, nes ieškojau atsakymų!

Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia. Žinojau, kad turi būti atsakymas… ir radau! AČIŪ.“

Plačiau apie tai, kaip auginti vaikus, kad jų nesužaloti, paspaudus čia!


NAUJI ĮRAŠAI...

Kaip visam laikui IŠSILAISVINTI IŠ MENKAVERIŠKUMO KOMPLEKSO ir pradėti pasitikėti savimi?

Antradienį - Vilniuje, trečiadienį Kaune, bei tiesiogiai internetu!

Tu sužinosi, kaip bet kuris, net ir stipriai susikompleksavęs žmogus gali IŠSILAISVINTI IŠ MENKAVERIŠKUMO KOMPLEKSO... ir vos per kelis mėnesius daug labiau pasitikėti savimi...

Gintaras IŠKODAVO menkavertiškumo komplekso veikimo principą ir visa tai seminaro metu perduos tau! Galėsi PASIJUOKTI iš savo kompleksų... kai tik suprasi kaip jie veikia ir kaip su tuo tvarkytis!

Net negalvok praleisti šio seminaro... nebent jau esi visiškai pasitikintis savimi ir nebeturi kompleksų!


 

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)

Makiažo pamokos ir makiažo paslaptys Genuine Nephrite Jade Egg