Seminaro įrašai paruošti (+speciali dovana!)

VISA TIESA apie didžiausias tamsiojo pasaulio paslaptis...

menkavertiškumo kompleksas ir DEGENERACIJA

Nenustebk, jeigu po šio seminaro KIAURAI pradėsi pradėti matyti žmones, jų slapčiausias motyvacijas, bei silpniausias vietas!

„Nejuokinga ir neeilinė tema. Tema apie visą velnio virtuvę... apie visas velnio paslaptis, kurias jis labiausiai slepia nuo pasaulio!“ - Gintaras Lunskis

šiek tiek sukrėtė...

Iš pradžių, visa tai ką išgirdau apie degeneraciją mane šiek tiek sukrėtė, kad net nesinorėjo klausyti… bet šiaip ne taip pasilikau iki galo ir kažkurią seminaro valandą viskas susidėliojo į vietas!

Pamačiau save tokį, koks esu iš tiesų, pamačiau savo tikrąsias motyvacijas gyvenime! Atradau daugybę savo kompleksų, bei nepasitikėjimo savimi šaknų iš praeities, su kuriais turiu tvirtą ryžtą susitvarkyti!

Kaip ir buvo rašyta “matysi visus žmones kiaurai”. Žinok man dar reikia prie to priprasti, nes man ateina tokia informacija, kuri, jei atvirai, kartasi net gąsdina… ypač tai liečia draugus, pažįstamus, tėvus… Man dabar visiškai aišku, kodėl jie elgiasi taip, kaip elgiasi ir kodėl yra tokie, kokie yra ir kaip su jais bendrauti! Ačiū!“Paulius S.


Ankstesni šio seminaro įrašai Gintaro Pokalbių parduotuvėje kainuoja 57! Šis seminaras, su visai atnaujinimais - už daug mažesnę kainą! Galimybė atvykti į seminarą gyvai (arba stebėti tiesioginę transliaciją) už SU SPECIALIA NUOLAIDA!

INVESTICIJA: 57 VOS 39.95€

Taip pat, ankstesnių seminarų įrašus apie
degeneraciją gausite dovanų! (57
€ vertės!)

Seminarui galioja 100% pinigų grąžinimo garantija


Copyright © GINTARO POKALBIAI