KAIP VISAM LAIKUI ATSIKRATYTI NESAUGUMO DĖL ATEITIES IR NERIMO... KAI NESI TIKRAS AR VISKAS BUS GERAI!

Jeigu jauti nerimą ir nesaugumą kaip įvykiai klostysis toliau... jeigu nesi tikras dėl savo ateities ir praradai vidinę ramybę, bei užtikrintumą... tai bus vieni svarbiausių proto ir emocijų valdymo įrankiai, kokius tik gali turėti!

Paskaitos įrašas paruoštas...

Jeigu nori susitvarkyti su ateities baime ir nerimu, pirmiausia ką reikia suprasti, tai TOS BAIMĖS SUKONTROLIAVIMO SVARBĄ.

Baimė, kaip taisyklė, yra pats blogiausias patarėjas. Ypač tokiais laikais, kaip dabar, kai situacija pasaulyje visai neužtikrinta ir neaiški.

Baimė IŠKREIPIA REALYBĘ, elgesį ir atima gebėjimą efektyviai-racionaliai naudotis smegenimis ir kūnu (Tai yra - daryti teisingus poelgius).

BET KOKIĄ BAIMĘ AR NERIMĄ ŠIUO METU BŪTINA PAŽABOTI!

Baimė ir nerimas visada yra tavo paties pasirinkimas. Dėl to, savyje tu turi visus įrankius, kaip su tuo susitvarkyti.

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia - svarbu suprasti visą BAIMĖS IR NERIMO VEIKIMO MECHANIZMĄ. T.y., kaip vyksta baimė...? kas čia per procesas...? kaip su tuo tvarkytis?

Kai suprasi, iš esmės, KAIP VEIKIA BAIMĖ IR NERIMAS dėl ateities, tada tu puikiai žinosi ir supransi, kokie svertai čia efektyviausiai eveikia ir kaip viską SUKONTROLIUOTI.

Jeigu nežinai, tada spėlioji, jauti neužtikrintumą, o tai savaime generuoja dar didesnę baimę.

Kaip tai veikia: jeigu  atsiranda nenuspėjamumas (kaip dabar, pasaulyje), mūsų protas pradeda kurti blogiausias ateities versijas. Prasideda spėlionės ir neužtikrintumas. Kyla dar didesnis nesaugumas, keliantis dar didesnę baimę. Esant šioje būsenoje, neįmanoma priimti teisingo sprendimo.

Dėl to, svarbu suprasti kaip iš esmės veikia šis mechanizmas ir jį suvaldyti kuo greičiau!

Gintaro Lunskio paskaitoje „KAIP TVARKYTI SU NESAUGUMU DĖL ATEITIES IR NERIMU?“ aiškinsimės ateities baimės ir nerimo veikimo principus, bei efektyviausius būdus su tuo susitvarkyti!


RIBOTĄ LAIKĄ, INVESTICIJA
VOS 49.95€ 14.95€

shadow-ornament

APIE GINTARĄ...

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

GintarasL-didelisVokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt).


Šiai paskaitai, bei įrašui galioja 30 dienų BESĄLYGINĖ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA, tada turėsi marias laiko peržiūrėti! Jeigu liksi nepatenkintas, parašyk mums ir grąžinsime visus sumokėtus pinigus be jokių klausimų!

Iškilus klausimams ar neaiškumams,
rašykite GP@gintaropokalbiai.lt