Gintaro Išminties BRANDUOLYS – Visa Deimantizuota TIESA Viename. Naujo seminaro įrašai…

3
Gintaro Išminties BRANDUOLYS – Visa Deimantizuota TIESA Viename. Naujo seminaro įrašai…
3.6 (71.43%) 7 votes

VISA DEIMANTIZUOTA TIESA – IŠMINTIES BRANDUOLYS VIENAME! Iš pradžių peržiūrėk šį įrašą…

 

Seminaras yra visų esmių – branduolių – perlų vėrinys. VISŲ!

Optimaliai, racionaliai, maksimaliai supaprastina, nušlifuota pagal SVEIKO PROTO reikalavimus. Kiekvienas perliukas suvertas nuo pradžios – vyksmo – gyvenimo – psichologijos. Visų esmių branduoliai. Baziniai visi būtinieji žinojimai. Būtinosios aukštosios instaliacijos!

Tai, kas svarbiausia ką reikia suvokti, žinoti ir suprasti. Net, tame tarpe kaip suvokti, žinoti ir suprasti. Pažinaus – nepažinaus proto principai. Jau prieš tai prikalbėjau apie masinius iliuzionavimus. Tie protai, tiesiogine ta žodžio prasme, yra nepažinūs!

Gausi bazinius – esminius – būtinuosius ŽINOJIMUS, kas esi, kur esi ir kaip viskas veikia. Tada pats save laisvai gali integruoti į šią tikrovę. Laisvai, pilnavertiškai ir sėkmingai joje realizuotis. Taip, kaip tu nori! Nes tu žinai kas tu esi, kas čia yra ir kaip visa tai veikia. TU ŽINAI!

Tu gauni mechanizmą, žinojimą, kaip tai daryti. Kaip realizuoti tai, ką tu nori. Nes tavo kompiuteris – protas yra teisingai sustyguotas, suinstaliuotas. Tai yra jėga. Tai yra didžiulė jėga. Tai yra tai, kas tave iš tiesų išlaisvina. Tai yra tai, kas tau duoda TIKRĄ būties komfortą – gyvenimo džiaugsmą. Tiesiog, esi laimingas.

Ir nebelabai ką galima ir pridėti. Jei vakarų pasaulyje vyrauja ta nuostata, kad visi plėšosi, galvą skelia, duodasi ištisai, kad nors  šiek tiek pagerinti savo gyvenimą, komfortą. Kad truputį būti laimingesniu. Kai įsisavini ir valdai tai, ką aš kalbu, tai sėdi ir galvoji, kad nelabai ką ir yra čia taisyti…

Viskas ir taip labai gerai. TVARKĄ TVARKĄ TVARKĄ galvoje – kompiuteryje. Būtina sutvarkyti pažinumo principus. Jokių religinių svaigalų. Atsijota, išplauta, deimantizuota TIESA.

 

Pagrindinės seminaro temos:

 1. Nuo PRADŽIOS apie PRADŽIA! Aukštieji visatiniai principai, nuo kurių prasideda tikroji IŠMINTIES JOGA. Principai, kurių suvokimas Tave daro tikruoju Džnana Jogu – Išminčiumi, žinančiu VISKĄ (iš tiesų, tu esi pasmerktas žinojimui)!Išminčiau mąstymo pagrindai.
 2. PROTAS. Kaip veikia mūsų protas? Pagrindiniai pažinumo/nepažinumo principai! Visa visata yra lyg atversta knyga kiekvienam, tačiau nepažinūs protai jos neperskaito… Proto evoliucijos stadijos ir vystymąsis iki šių dienų… Kaip pažinti VISKĄ, kas yra?
 3. ŽMOGUS. Kaip sutvertas žmogus ir kokia yra pagrindinė jo prasmė? Kas nutinka, kai žmogus NUŠVINTA? “Aš Esu” veikimo principas. Kodėl visatoje negali būti nieko kito, tik tai, KAS ESU?
 4. Dieviškos kibirkšties gimimas… kaip vyksta susivokimas, kad ESU ir kodėl kiekvienas iš mūsų esame pasmerkti būti Dievais…? Apie STEBĖTOJĄ, kurio nemato ir ignoruoja mokslas… Visi šventieji žinojimai apie DIEVĄ! (Be jokių religinių svaigalų ir seiliojimų…)
 5. SIELA. Prigimtis, branda ir savarankiškumas. Kokį viena dalyką į šį pasaulį atsineša bet kuri siela? Kaip atskirti, jauna siela ar ne? Sielos ir kūno konfliktai… Kaip Siela susijungia su fiziniu kūnu?
 6. MATERIJA. Materijos (tame tarpe ir Tavo kūnų) atsiradimo esmė ir paskirtis. Kaip tveriama materija ir kam ji reikalinga…?
 7. ILIUZIJA. Apie laiko, atskirumo iliuziją… teatras ir susitapatinimas, kuriame gyvena 99% žmonijos… Kodėl geometrija yra mokslas apie iliuziją?
 8. EMOCIJOS. Kodėl ir kaip gimsta emocijos, ką jos liudija? Emocijų svarba, paskirtis šiame pasaulyje…
 9. Kodėl kovojimas su EGO yra visiškas absurdas ir kas to moko yra visiškai durniai!
 10. Kaip užsidėti APSAUGAS savo namuose, kad niekas nebepultų ir būtum saugus…
 11. Iš kur atsiranda mitai apie pasaulio pabaigas?
 12. MEDITACIJA. Meditacijos principai, esmė, reikalingumas, bei nauda?
 13. Apie ekstrasensus…
 14. MELAS SAU. Kodėl nėra didesnio idiotizmo, kaip meluoti sau…?
 15. ir daugybė kitų subtilybių…

 

Šios kalbos esmė – išgranuliuoti pagrindinius principus! Tikroji išmintis ir meilė yra sinonimai. Ši išmintis turi efektyviausiai vesti tave į meilę – geresnes būsenas. Tu tai sužinojęs, renkiesi savo būsenas, tame tarpe ir MEILĘ…

Visą seminarų ciklą sudaro 3 dalys, kurios buvo filmuotos skirtinguose miestuose. Dalyviai mokėjo ir po 53EUR (159EUR už visas dalis), kad tai galėtų išgirsti.

Visą įrašų komplektą sudaro 5 val. 01 min. įrašai iš Vilniaus (1 dalis), 4 val. 45 min. – įrašai iš Kauno (2 dalis) ir 4 val. 59 min. įrašai iš Klaipėdos (3 dalis). Viso daugiau kaip 11 valandų sielą pakylėjančios ir pasaulėžiūrą keičiančios informacijos!

 

Visos 3 dalys kainuoja daug mažiau nei 159 EUR, ar net 120EUR. Visų 3 dalių seminaro įrašai kainuoja tik 57EUR!

 

Įrašai pristatomi elektroniniu variantu! Gautą medžiagą galima stebėti internetu, arba parsisiųsti į savo kompiuterį.

Jei esi iš užsienio ir tinka apmokėjimas tik per PAYPAL, rašyk adresu

mindaugas@gintaropokalbiai.lt seminaro pavadinimą ir atsiųsiu paypal adresą

GARANTIJA!

Kaip ir kiekvienam GINTARO POKALBIŲ seminaro įrašui, taip ir šiam yra GARANTUOJAMAS 100% PINIGŲ GRĄŽINIMAS. Nors ir retai, bet žmonės pasinaudoja šia galimybe.

 

Aušros laiškas dėl grąžinimo: „Įrašai geri, nepaisant garso trukdžių, yra gerų minčių, tiesiog tai nebuvo tai, ko man reikėjo. O šiaip šaunuoliai, kad pinigus grąžinat, nebaisu pirkt seminarus, kai nereikia nerimaut, kad nepatiks, seminarai visgi ne porą litų kainuoja.“.

 

Aušrai buvo grąžinta net daugiau nei ji sumokėjo, kad padengti pinigų priėmimo mokestį (nes grąžinimą atlikau iš kito banko). Jei pajusi, jog šie įrašai yra ne tai, ko tikėjaisi, parašyk man laišką į mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir per keletą dienų viską sutvarkysiu!

 

Parašiau tai tam, kad būtum ramus dėl šių pirkimo…

Norint užsisakyti įrašus ir gauti šią dovaną, spausk šį mygtuką:

Jei esi iš užsienio ir tinka apmokėjimas tik per PAYPAL, rašyk adresu

mindaugas@gintaropokalbiai.lt seminaro pavadinimą ir atsiųsiu paypal adresą

 

Kilus problemoms ar neaiškumams dėl registracijos, rašyk arba skambink.

Mindaugas Šebelskis
GINTARO POKALBIAI administratorius
Mob.: mindaugas@gintaropokalbiai.lt
Mob.: 8606 40055
El. paštas: mindaugas@gintaropokalbiai.lt

 

Komentarai

komentarai(-ų)

Makiažo pamokos ir makiažo paslaptys Genuine Nephrite Jade Egg