KAIP VISAM LAIKUI SUSITVARKYTI SU DEPRESIJA IR NERIMU DĖL ATEITIES?

Gintaras Lunskis, daugumos savo klausytojų vadinamas Psichologijos Genijumi, pasidalins ATNAUJINTA proto valdymo sistema ir duos PATIKRINTUS įrankius, kurie GARANTUOTAI padės susitvarkyti su depresija, nerimu ar baime dėl ateities!


Seminaras skirtas visiems, kas...

Seminare bus atskleistos pagrindinės depresijos ir nerimo šaknys, bei duoti ypač efektyvūs įrankiai norintiems GARANTUOTAI su tuo susitvarkyti (ar padėti susitvarkyti kitiems!)

Seminaras skirtas NE TIK TIEMS, kas turi problemų depresija ar nerimu, bet ir tiems , kas nori geriau pažinti save , bei savo proto veikimą!

Gintaras atskleis ypač efektyvią sistemą ir duos stiprius įrankius, KAIP TVARKYTIS SU LIŪDESIU, BLOGA NUOTAIKA, NERIMU AR DEPRESIJA...!

Kaip ir kiekvienas Gintaro seminaras, šis veda į tai, KAD IŠMOKTUM NAUDOTIS SAVO PSICHIKA (ir to pasekoje galėtum gyvenime gauti tai ko nori).

Jei gyvenime gyveni ne taip kaip nori..., jei turi krūvą problemų..., kompleksų, baimių, nerimo..., dažnai aplanko bloga nuotaika ir nežinai ką su ja daryti..., REIŠKIA TU NETEISINGAI NAUDOJIESI SAVO PSICHIKA (kaip Gintaras vadina - kompiuteriu)!


"Visiems, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę"

Gavau gilesnį suvokimą apie tai, kaip veikia žmogaus protas, ir koks turėtų būti sveikas santykis su tuo protu. Taip pat gavau žinių kaip tą protą valdyti ir naudoti savo reikmėms. Nors seminaras apie depresija, bet iš esmės tos žinios yra pritaikomos bet kokiai temai, nes išmokęs valdyti protą, galėsi pats kurti savo tikrovę ir spręst, ar protą naudoti depresijoms, dramoms, konfliktams, ar savo tikslų įgyvendinimui ir norimo gyvenimo kūrybai. Seminarą rekomenduočiau ne tik sergantiems depresija, bet visiems kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Kenneth Mitchell

Karolis G.

"Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia."

"Labas, Gintarai, vakar buvau tavo seminare. Norėjau gyvai pajaust , ką jaučiau klausydama tavo įrašų... neseniai tave radau, nes ieškojau atsakymų! Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia. Žinojau, kad turi būti atsakymas... ir radau! AČIŪ."

David Walker

Taip apie Gintarą sako jau 15 metų kalėjime dirbanti psichologė

"Pasikeitė požiūris į sau iškeltus tikslus"

Pats neturiu tokios chroniškos depresijos, bet būna dienų kaip tyčia kaip užeina tai eina… Nebesupranti nei pats ką darai, nei ko draskaisi… O čia žmogus tau viską kuo paprasčiausiai paaiškina, gavau tokius suvokinius, kad tik galiu padėkot AČIŪ GINTARAI! kad apie tai kalbi. Pilnai davė įrankius, kurie ir buvo žadėti šitam baubui sutramdyt. Pasikeitė požiūris į sau iškeltus tikslus, tai kas man svarbu, kaip nuo to neišprotėt… Verta išklausyt kiekvienam, apie taip kaip būna gyvenime, su realiais pavyzdžiais ne iš lubų, pats labai lengvai atrandu tokių gerų analogų savo gyvenime. Drąsiai rekomenduoju, tiems kas netingi padirbėt su savim ir nori nebeturėt problemų su depresija ir ne tik, apskritai pagerėja gyvenimo kokybė.

Kimberly Taylor

Robertas S.


Tikėtina, jog tai yra pati efektyviausia sistema, kur pačiam padės susitvarkyti su depresija ar nerimu! 

Apie tai plačiau Gintaras šiame vaizdo įraše:


SEMINARO ĮRAŠAI PARUOŠTI!

Viso, net 4 valandų neįtikėtinų žinių apie depresiją ir nerimą!

INVESTICIJA:

45€ 39,95€Spauskite čia ir prisijunkite dabar:

Galioja 30 dienŲ pinigų grąžinimo garantija

Plačiau apie Gintarą:

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas.

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instancijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėraščius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai". Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas.

Galioja 30 dienŲ pinigų grąžinimo garantija

Copyright © Gintaro Pokalbiai. All Rights Reserved