ATNAUJINTA Genialiosios Psichologijos Mokykla su Gintaru Lunskiu!

Kas dar nori įvaldyti psichologijos paslaptis ir skaityti žmones lyg atverstą knygą?

Įvykę 2021-2022 metų susitikimai, bei ateinančios temos:

Vyksta kas antrą trečiadienį...

 • GPM 180. KAM DAR TRŪKSTA MOTYVACIJOS, ENERGIJOS IR ATSIRADUSI LENGVA APATIJA? (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 181. KONFLIKTŲ SANTYKIUOSE PSICHOLOGIJA. Kaip juos suprasti, valdyti ir apeiti? 1 dalis. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 182. KONFLIKTŲ SANTYKIUOSE PSICHOLOGIJA. Kaip juos suprasti, valdyti ir apeiti? 2 dalis. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 183. KONFLIKTŲ SANTYKIUOSE PSICHOLOGIJA. Kaip juos suprasti, valdyti ir apeiti? 2 dalis. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 184. POLITIKOS MANIPULIACIJŲ PSICHOLOGIJA. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 185 Kaip tvarkytis su NERIMU, PARANOIDINIU sutrikimu ir PANIKOS atakomis? (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 186. MANIPULIACIJOS! Kaip atpažinti manipuliacijas ir psichologinių triukų pagalba manipuliuoti manipuliatoriumi? (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 187. MIKČIOJIMO PSICHOLOGIJA IR EFEKTYVIAUSI SPRENDIMO BŪDAI! (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 188. APIE ANOREKSIJĄ. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 189. Pasaulėžiūrą išplečianti tema APIE REALYBES. 1 dalis. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • GPM 190. Pasaulėžiūrą išplečianti tema APIE REALYBES. 2 dalis. (Įrašas paruoštas narystės skiltyje)
 • 2022 Birželio 22 d. GPM 191. Apie neteisingo teisingumo ir teisingo neteisingumo psichologiją
 • 2022 Birželio 29 d. GPM 192. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Liepos 13 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Liepos 27 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Rugpjūčio 10 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Rugpjūčio 27 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Rugsėjo 7 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Rugsėjo 21 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Spalio 5 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Spalio 19 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Lapkričio 2 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Lapkričio 16 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Lapkričio 30 d. Tiksli tema vėliau...
 • 2022 Gruodžio 28 d. Tiksli tema vėliau...

Susitikimai vyksta VILNIUJE ir visada būna tiesiogiai transliuojami internetu. Po susitikimo galite rasti įrašus.

Pradžia nuo 18 valandos. Trukmė apie 1-2 val.

Susitikimai vyksta VILNIUJE ir visada būna tiesiogiai transliuojami internetu. Po susitikimo galite rasti įrašus. Pradžia nuo 19 valandos. Trukmė apie 1.5-2.5 val.

Keletas narių atsiliepimų...Nerašysiu tuščių žodžių apie fainumą, bet galiu patikinti, kad Gintaro paskaitos - tai lyg intriguojantis serialas - niekada nežinai kaip pasisuks siužetas ir kas bus finale... beje šis "serialas" tikrai nėra skirtas masiniam vartotojui...

Viktoras


Ši mokykla puikiai užpildo ir papildo jau turimą suvokimą apie šį pasaulį, bei žmonių psichologiją... Gintaras puikiai atskleidžia paslaptis, kaip pažinti bet koki reiškinį, viską išdėsto aiškiai ir paprastai o tai super :) jo gali klausti visko ir be to, jis turi atsakymus į visus klausimus...

Emilija

Niekas kitas geriau neperduos aukščiausių
žinių apie psichologiją, nei Gintaras...

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė Gintaro Pokalbiai

Mokyklos susitikimai vyks REGULIARIAI… net 2 arba 3 kartus per mėnesį (KAS ANTRĄ TREČIADIENĮ). Viskas įrašoma ir įdedama į uždarą narystės skiltį (prie kurios prisijungimą gausi po registracijos).

Su Gintaro, bei kitų bendraminčių pagalba turėsi galimybę išspręsti savo specifinę problemą (esant poreikiui, Gintaras atliks ir Tavo paties gyvą analizę, bei pasiūlys korekcijas).

ŠTAI KOKIA NAUDA PRISIJUNGTI PRIE GENIALIOSIOS PSICHOLOGIJOS MOKYKLOS

 • Net 2 arba 3 kartus per mėnesį vyks 2 valandų (dažnai ir ilgiau) susitikimai su Gintaru ir bendraminčiais, kurie bus tiesiogiai transliuojami internetu ir įrašai įkeliami į uždarą narystės skiltį (paprastai Gintaro susitikimai kainuoja po 30-50 eurų).

Užsiregistravus, tau bus prieinami įrašai net iš 10 paskutinių pamokų!

 • Gintaras dalinasi savo PSICHOLOGIJOS MATYMAIS IR SUVOKIMAIS, kuriuos per gyvus praktinius pavyzdžius perduoda tau. Kiekvieną susitikimą imame pavyzdines situacijas iš gyvenimo ar konsultacijų, kurias nagrinėjame psichologiniu aspektu…
 • Esant poreikiui (ir turint drąsos viešai konsultacijai), Gintaras NEMOKAMAI atliks ir Tavo paties gyvą analizę ar konsultaciją, bei pasiūlys korekcijas! Ypatinga vertė visiems, kas ryšis šiam žingsniui. Tokiu būdu bus galima gauti vertingų patarimų ir iš bendraminčių (paprastai Gintaro konsultacija kainuoja 90 EUR)
 • Visiems aktyviems nariams suteikiamos NUOLAIDOS į gyvus seminarus, jų tiesiogines transliacijas, bei įrašus (vien iš šio dalyko sutaupysi daug daugiau, nei sumokėsi už narystę!).
 • Galėsi gyvai užduoti savo aktualiausius savaitės klausimus ir Gintaro, bei visų bendraminčių pagalba surasti atsakymus.

Kaip sakė Jėzus: „Kaupkite turtus ne žemėje, bet danguje, kur jų joks vagis nepavogs ir jie nesurūdys.“


Tai, ką gausi iš šių meditacijų yra tie turtai, kuriuos reikia kaupti „danguje“!

KUR IR KADA?

Susitikimų grafikas šio laiško viršuje.

Susitikimai vyksta VILNIUJE ir visada būna tiesiogiai transliuojami internetu. Po susitikimo galite rasti įrašus.

Pradžia nuo 18 valandos.

INVESTICIJA

Vienas Gintaro seminaras vidutiniškai kainuoja po 45€... tad už 2-3 susitikimus sumokėtum 90-135€/mėn!

Prisijungus prie mokyklos, turi galimybę KIEKVIENĄ MĖNESĮ gyvai ir internetu sudalyvauti net 2-3 susitikimuose  už 135€/mėn. vos 29.95€/mėn


Prisijunkite prie mokyklos per PAYPAL paskyrą

Jeigu nuspręsite, jog Genialiosios Psichologijos Mokykla ne jums, parašykite laišką į GP@gintaropokalbiai.lt ir narystę iškart atjungsime, arba atjunkite per savo PayPal paskyrą.

Po registracijos parašykite mums laišką adresu GP@gintaropokalbiai.lt ir atsiųsime atskirus prisijungimus.


GARANTIJA: gali drąsiai registruotis ir išbandyti... jeigu kas nors nepatiks, po pirmo mėnesio mums parašyk ir grąžinsime visus sumokėtus pinigus!

Per visą mėnesį spėsi sudalyvauti ir gyvuose susitikimuose, ir peržiūrėti visas dovanas... tad tikrai bus laiko nuspręsti, ar nori pasilikti toliau. Jeigu matysi, kad negavai  tiek naudos kiek tikėjaisi, GRĄŽINSIME VISĄ PIRMO MĖNESIO ĮMOKĄ!


Prisijunkite prie mokyklos per PAYPAL paskyrą

Jeigu nuspręsite, jog Genialiosios Psichologijos Mokykla ne jums, parašykite laišką į GP@gintaropokalbiai.lt ir narystę iškart atjungsime, arba atjunkite per savo PayPal paskyrą.

Po registracijos parašykite mums laišką adresu GP@gintaropokalbiai.lt ir atsiųsime atskirus prisijungimus.

Jei kyla klausimų:

El. paštas: gp@gintaropokalbiai.lt