Jeigu perskaitei daug knygų apie traukos dėsnį ir vizualizaciją… jeigu išbandei afirmacijas ar pozityvų mąstymą… tačiau gyvenime vis tiek neturi to, ko trokšti, reiškia kažką darai NETEISINGAI!

Pagrindinė problema: dauguma tik kalba, kad reikia vizualizuoti, tačiau niekas nepaaiškina pačių esminių tvėrimo ir vizualizacijos principų!

Svarbiausias raktas norint gyvenime sukurti viską ko trokšti – SUPRASTI KAIP IŠTIKRO VEIKIA VIZUALIZACIJA IR VISATINIAI TVĖRIMO PRINCIPAI.

Tol, kol nežinosi pačių principų – niekaip negausi norimų rezultatų ir norimo gyvenimo.

Dauguma kalba, apie tai, kaip svarbu vizualizuoti, tačiau niekas nepaaiškina esminių principų!

Jeigu tau nesiseka pakeisti savo gyvenimo ar sukurti to, ko iš tiesų nori, reiškia kažką darai neteisingai.

Kai supranti kaip IŠ ESMĖS veikia vizualizacija, gauti
iš gyvenimo to, ko nori – tampa lengva!

Kai tai įsisavinti… kai tikrai supranti iki mažiausių detalių – tavo gyvenime pradeda vykti tikri stebuklai!

Jeigu dar neturi dalykų kurių gyvenime nori… jeigu dar negyveni taip kaip trokšti… arba gyvenime yra sričių, kurios nesiseka taip kaip norėtum – štai sprendimas. Sprendimas, kuris padės sukurti gyvenime tai, ko tikrai nori.

Ir niekas kitas tau to neatskleis!

Dauguma žmonių perskaito begales knygų, aplanko daugybę seminarų. Bando vizualizuoti, rašyti afirmacijas, tačiau vis tiek gyvenimas nesikeičia. Vis tiek sėdi toj pačioj duobėj.

Tam, kad visa tai pasikeistų, reikia suprasti
vizualizacijos ir Visatinio tvėrimo principus.

Principų supratimas yra ta TRŪKSTAMA DALIS visuose vizualizacijų mokymuose. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl traukos dėsnis ir vizualizacija daugumai neveikia.

Sprendimai, žmonės, pinigai kurių tau reikės –  magiškai pradės atsirasti tavo gyvenime. Durys pradės atsiverti. Durys, kurios atrodė uždarytos anksčiau.

Viskas sueina į labai paprastą dalyką – tu turi suvokti iš esmės, nuo pačių pagrindų, kaip veikia visatinio tvėrimo principai

Apie visa tai – Gintaras Lunskis savo naujausiame seminare:

SKAITYTI DAUGIAU…

 

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)