SEMINARO ĮRAŠAI PRIENAMI...


PAŽINAUS-NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPAI ir esminiai raktai, kurie TRANSFORMUOS tavo pasaulėžiūrą ir „atrakins“ smegenis aukštesniam suvokimui...

Galima atvykti gyvai, arba stebėti tiesioginę transliaciją...

Koks yra DIDŽIAUSIAS stabdis tavo gyvenime? Tai tavo PASAULĖŽIŪRA!

Gintaras nuolat kartoja – jei nori, kad gyvenimas pasikeistų į gerą, pasikeisk į gerą pats. Išsigelbėk pats ir aplink tave išsigelbės daugelis.

  • Jeigu tu turi PROBLEMŲ SU SVEIKATA, greičiausiai bus, kad pas tave neteisinga pasaulėžiūra.
  • Jeigu tu turi PROBLEMŲ SU PINIGAIS IR VERSLU, bus problemų su tavo pasaulėžiūra.
  • Jeigu turi PROBLEMŲ SU SANTYKIAIS, bus problemų su pasaulėžiūra.

Tavo pasaulėžiūra kuria tavo pasaulį!

Štai kodėl, kai Gintaro paklausė, nuo kurio seminaro turėtų prasidėti visas jo mokymas, jis atsakė, jog pirmas ir pagrindinis seminaras turėtų būti PAŽINAUS-NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPAI.

Būtent tai ir yra pagrindai, ant kurio po to statoma teisinga pasaulėžiūra.

O teisinga pasaulėžiūra įmanoma tik TURINT PAŽINŲ PROTĄ!

Protas, intelektas – tai didžiulė ir galinga mašina, kuri nesuvaldyta tampa begalės avarijų priežastimi. Suvaldytas protas yra nuostabiausias įrankis Visatoje tiems, kas norinti pasiekti savo tikslus.

Žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, jau turėtų būti susitvarkę su tuo, kas vadinama pažiniu protu.

Bet kuo toliau, tuo labiau pasimato, kad tai masinė problema!

Tendencija tokia, kad geri dalykai yra sumaišomi su melu ar demagogija ir kai žmogus nesugeba to atsijoti, būna dezinformuotas, tai vienareikšmiškai veda į avariją, kančią ir neteisingus pasirinkimus.

Visa tai gimsta iš proto nepažinumo! Nesugebėjimo atskirti kur tiesa, o kur melas. O tikrovėje tai tik nemokėjimas naudotis savo smegenimis.

Manau jau girdėjai, kad žmogų TIESĄ išlaisvina! Bet klausimas, kaip ją atskirti?

Yra daugybė dvasinių kalbėtojų, kurie, iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kalba tiesą. O kas nutinka truputi atidžiau paklausius, paanalizavus jų kalbas? Labai greit paaiškėja, kad tai dažnai didesnis ar mažesnis nusikalbėjimas, subtiliai klaidinantis sielas…!

O klaida tuo pavojingesnė, kuo sunkiau ji pastebima.

Kuo toliau, tuo darosi sunkiau atpažinti Tikrus mokytojus, nuo šarlatanų, nešančių improvizuotus, kompiliuotus ”evengel-mixsus”. Gražios kalbos, duodančios geras būsenas žmones užliūliuoja ir išjungia kritišką mąstymą.

Taip masiškai gaminami dvasinių svaigalų narkomanai.

Atrodo pradžioje viskas gerai, „suvalgai“ duodamą informaciją, gauni gerų būsenų ir jautiesi gerai… bet ar ilgam?

Gera būsena greit baigiasi ir reikia kitos „gerų būsenų dozės“. Gintaras šiuolaikinius dvasinius renginius prilygino ėjimui į koncertą. Tikslas yra ne kažką sužinoti, o tik gauti gerų būsenų…

O ką tai duoda ilguoju laikotarpiu? Skausmą, nepasitenkinimą gyvenimu ir neviltį, nes savo giluminio proto neapgausi! Jis žino, kad dauguma kalbų yra tikri kliedesiai, vedančių į duobę.

Kaip jau kalbėta, nepažinus protas yra užprogramuotas nelaimei, nesėkmėms ir avarijoms gyvenime!

Tam, kad to išvengti, skirtas šis seminaras apie PAŽINAUS–NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPUS...

Žmonės, kurie ilgiau klauso Gintaro, dažnai rašo:

„NEBEŽINAU NET KO TAVĘS KLAUSTI… TIK IŠKELIU KLAUSIMĄ - IŠKART ATEINA ATSAKYMAS.“

Būtent taip ir turi būti. Kaip Gintaras sako, teisingai „suinstaliavus“ savo smegenis (kompiuterį), tau NEBELIEKA NEPAŽINIŲ DALYKŲ. Tau nebelieka kažkokių slėpinių ar paslapčių. Tu žiūri į reiškinį ir jis tau ATSIRAKINA.

Tai yra tikroji žmogaus laisvė. Apie tai žiūrėkite šį vaizdo įrašą:

PLAČIAU APIE GINTARĄ LUNSKĮ...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau kaip 3 mln peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių).

 

APIE SEMINARĄ...

Seminaras vyks VILNIUJE, buvusiame „Europa City Vilnius“ viešbutyje (Šiuo metu pakeitęs pavadinimą į ART CITY INN), J. Jasinskio g.  14.

Data ir laikas: Vasario 28 d. (penktadienį) nuo 18 val. (trukmė apie 4 valandas)

Jeigu neturite galimybės atvykti į seminarą gyvai, galite prisijungti prie seminaro tiesioginės transliacijos ir viską stebėti internetu iš savo namų.

Taip pat, pirmą kartą apie pažinaus proto principus buvo kalbėta 2016 m. šiuos įrašus tau PADOVANOSIME!

Tai - 37€ DOVANA!

Štai kokiomis temomis Gintaras kalbėjo šio seminaro metu:

1. Griežtoji Gintaro logika, kurios pagalba neklysdami analizuojame bet kurio mokytojo teiginius. Tam, kad tau nebekiltų klausimas „ar jis tikras…?“. Kaip sužinoti, teisingas teiginys, ar ne? Pagrindinės logikos klaidos!

2. Kada įsijungia personų žaidimai ir žmogų pradeda visiškai NEBEDOMINTI Tiesa? Save suklaidina ir gyvenime pradeda daryti krūvą skausmingų klaidų…

3. Esminiai pažinumo principai, kad tavo protas veiktų TEISINGAI ir ŠALTAI (nešaldant širdies!). Tau nebus nieko nepažinau… tik tada atversi savo komunikacijas visatinei informacijai! (žinutė tiems, kas sako jog reikia gyventi širdimi, jausmais, o ne protu…)

4. Pagrindinės proto veikimo klaidos…

5. Kaip veikia mūsų protas? Atraminiai, baziniai žinojimai apie šį nuostabų įrankį….

6. Ko reikia, kad įvyktų TIKRASIS PRABUDIMAS?

7. Kuo skiriasi vyro ir moters protai? Kodėl moterų protas daug komplikuotesnis už vyrų?

8. Kai medituoji, į ką geriausia koncentruoti dėmesį, norint pasiekti aukščiausius suvokimus ir būsenas?

9. Kada įvyksta didžiausia gyvenimo katastrofa? (nepaisant visų žemiškų turtų, ir blizgučių…)

10. Apie TIKĖJIMĄ. Kodėl savęs iki galo NIEKADA nepavyks apgauti… ir jei „prisisvaigsi“ melu, neišvengiamai būsi pabudintas (kartais net ir labai skaudžiais metodais…)

11. Apie MALDĄ. Kaip ir KAM melstis?

12. Kodėl moteris turi būti NUOLANKI? (bet ne auka…)

13. Kaip gimsta maniakai ir serijiniai žudikai… ?

14. Ką rodo, jei kas nors tave gyvenime piktina?

15. Jei žmogų kas nors nužudė, ar tikrai jis pats dėl to kaltas…?

16. Koks turi būti požiūris į tuos, kurie suklydo ir padarė nusikaltimą (net ir patį baisiausią)?

17. Iš kur pas žmones kyla nors žudyti ir viską aplink naikinti…?

18. Iš kur kyla nenoras ir net baimė prieštarauti autoritetui? To pasekoje mes „suvalgome“ labai daug nesąmonių ir patys save suklaidiname. Klaida pažinime = klaidos gyvenime…

19. Kur veda pagrindinių žodžių reikšmių nežinojimas?

20. Kas yra MATERIJA ir kam ji sukurta?

21. Kodėl fanatikai (ne tik dvasiniai) būna labai agresyvūs?

22. Apie „knygžnikų“ kontingentą, nesugebantį paremti teiginių be knygų… Kaip tokiais netapti?

23. Kodėl žmonės taip bijo pasakyti sau TIESĄ ir nuo jos bėga?

24. Kodėl būtina išsitapatinti iš asmenybės? Kaip tai padaryti? (praktiniai veiksmai, kad atsitapatinti nuo kūno!). Tik tada tau bus visiškai nesvarbu ką kas apie tave galvoja ir sako! Po to gyvenimas tampa tikru cirku!

25. Kada pats Gintaras pradėjo atsitapatinti nuo asmenybės?

26. Kokie du dalykai reikalingi, norint tapt BUDA!

27. Koks yra VIENINTELIS instrumentas, leidžiantis mums ką nors pažinti? (ne, ne protas)

28. Ką daryti, kad valdyti bet ką?

29. JAUNIEMS: ar tau tikrai reikia ir ar tikrai nori to aukštojo dvasingumo??

30. Kodėl Dzen Budizmo teiginys „nieko nėra“ yra visiškai nevertas dėmesio…?

31. Apie Jahovistų, Scientologijos sektas. Kaip valdomas žmonių protas?

32. Ar ilgai savižudžiai būna pragaruose?

 

Taip pat, analizuoti mokytojai/kalbos/metodai:

1. Freemanas;
2. Šri Šri Šankaras;
3. Ajurveda;
4. Lazarevas;
5. Praphupada (krišnaitai);
6. Kunikas Bronislovas;
7. Popiežius;
8. Reiki;
9. Laitmanas;
10. Gintaras Lunskis;
11. Itzhak bentov.

Šie įrašai - DOVANA

ĮRAŠAI PRIEINAMI UŽ 74€ 39.95€


Genialiosios psichologijos mokyklos (GPM)
mokiniams - ŠIS SEMINARAS NEMOKAMAS!

Prisijungti prie mokyklos galima ČIA!


Ir net jei vis dar dvejoji, VISIŠKAI NETURI KO PRARASTI...

Blogiausia kas gali nutikti, tai tau seminaras gali nepatikti... (tikrai - tai yra blogiausia, kas gali nutikti užsiregistravus), KADANGI TAVE SAUGO PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA. 

Kuri, beje, yra besąlyginė, o tai reiškia, kad mes neužduosime visiškai jokių klausimų, kodėl nori susigrąžinti, o tiesiog grąžinsime viską ką sumokėjai!

Gintaras ir Gintaro Pokalbiai

Iškilus klausimams ar neaiškumams:
gp@gintaropokalbiai.lt

P.S. APIBENDRINIMAS:

✓ Ypatingos svarbos seminaras „PAŽINAUS-NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPAI“ vyks Vasario 28 dieną 18:00 val. Vilniuje. Seminaro trukmė apie 4 valandas (dažnai ir ilgiau).

✓ Jeigu neturi galimybės dalyvauti seminare gyvai, gali stebėti TIESIOGINĘ TRANSLIACIJĄ (ir po to dar gauti video įrašą)

✓ Taip pat, užsiregistravus šiandien, DOVANŲ GAUSI patį pirmąjį, 2016 m. seminaro įrašą šia tema (bus labai įdomu palyginti, bei papildyti!).

Kviečiame paskubėti ir užsiregistruoti paspaudus šį mygtuką dabar: