Seminaro įrašai: „PSICHOLOGIJOS PASLAPTYS, kuriu nežino net patys psichologai“ (Atnaujinta)

14

Jei turi problemų paleidžiant šį video, žiūrėk jį tiesiai per YouTube paspaudus čia.

 

Ar norėtum turėti galimybę, vos tik išgirdus klausimą susijusį su psichologija, jau turėti savo galvoje atsakymą ir sprendimą…?

Arba trumpo pokalbio metu aiškiai pamatyti ir įvardinti pašnekovo „galvos problemas“, ir vidinius stabdžius…, bei padėti jam su tuo susitvarkyti?

Arba išmokti gyventi taip, kad nebeliktų blogų būsenų…, visiškai atsipalaidavus, nieko nesureikšminant?

Jei esi dalyvavęs nors vienoje Gintaro tiesioginėje transliacijoje, ar seminare, turėjai įsitikinti, jog jam nereikia kažkokio specialaus pasiruošimo atsakinėjant į klausimus (tas pats ir filmavimo metu).

Gintaras gali spontaniškai atsakyti į bet kokį klausimą susijusį su psichologija…, ar net rasti tikrąsias žmogaus problemų priežastis vos po kelių pokalbio minučių!

Kaip jis tai padaro?

Jis įsisavino ir suvokė fundamentines psichologijos paslaptis…, kurių nežino net dauguma profesionalių psichologų!

Labai rimta, 15 metų dirbanti psichologė Gintarui po seminaro parašė:

“Labas, Gintarai, vakar buvau tavo seminare. Norėjau gyvai pajaust , ką jaučiau klausydama tavo įrašų… neseniai tave radau, nes ieškojau atsakymų! 

Jau 15 metų, su labai sunkiais žmonėmis, dirbu psichologe ir supratau, kad niekas neveikia. Žinojau, kad turi būti atsakymas… ir radau! AČIŪ.

 

PAGALIAU ATSIRADO GALIMYBĖ TO IŠMOKTI IR TAU!

Jei nesupranti žmonių ir turi problemų su santykiais… jei nesusitvarkai su savimi ir dažnai jautiesi duobėj… jei turi krūvą kompleksų, baimių ir nemoki laisvai bendrauti… jei jautiesi mažesnis už kitus ir nepasitiki savimi…, jei nesusitvarkai su savo vaikais…, reiškia tavo galvoje betvarkė…!

O galvos problemas sprendžia PSICHOLOGIJOS išmanymas! 

Pagaliau Gintaras gyvai kalbės apie psichologijos paslaptis, kurių nežino net patys psichologaiTU ANT DELNO TURĖSI IR MATYSI VISĄ PSICHOLOGIJĄ… su visais esminiais atnaujinimais!

Antra PSICHOLOGIJOS PASLAPČIŲ DALIS JAU ČIA…

Jei turi problemų paleidžiant šį video, žiūrėk jį tiesiai per YouTube paspaudus čia.

 

Viskas iš esmės yra be galo paprasta! Kai į save įsiinstaliuoji psichologijos pagrindus, tau tereikia pažvelgti į bet kokį psichologinį reiškinį ir tavo smegenys jį dekoduoja ir viskas pasidaro aišku… lyg ant delno!

Ar čia nebus dar vienas seminaras apie pradžia? Gintaras: „Kokia tema tik nekalbėsi, jei norėsi matyti išbaigtumą, turėsi žiūrėti nuo pradžios. Ir iki galo. Bet vis tiek, viską pažįstame dalimis. Juk dabar nekalbėsi visą laiką tik apie pradžią. Yra apie tai seminaras. Gali žiūrėti. Be pradžios, aišku, būsi kaip be vienos kojos.

Ši psichologija bus kaip dalis iš vidurio knygos, tačiau tai bus dalis skirta TIK PSICHOLOGIJAI.“

 

Kuo tai ką tu pasakysi skirsis nuo to ką gauna universitetuose? Gintaras: „Skirsis tai, kad tai tikra, aišku ir efektyvu. Tai taps lengvai įsisavinamu įrankiu ir priemone suvokti save, bei įtakoti  – valdyti kitus. Gerąją prasme.

Daug manęs klausančių žmonių studijuoja psichologiją universitete… bet ateina mokytis pas mane. Jei kam kyla klausimas ką aš duodu, pažiūrėk video kaip kalbu… pažiūrėk seminarą ir prajausk tą efektyvumą…

Vieno iš dalykų ir mokau – nespėlioti, o nueiti ir patikrinti. Atsidaryk ir pažiūrėk ar tinka, ar rezonuoja…

Ir aš išvis nekalbu kad čia Froido psichologija, o čia kažkieno kito.. aš aiškinu pačią psichologiją, o ne kažkieno psichologiją, ar  kažkieno psichologines interpretacijas… AIŠKINU PAČIĄ PSICHOLOGIJĄ!

 

Kai pirmą kartą buvo organizuojamas „Psichologijos Paslapčių“ seminaras, kai kurie žmonės mokėjo ir po 65 EUR už vietą..., antroji dalis dalyviams kainavo 60 EUR.

Sudėjus abiejų dalių įrašus, investicija būtų 120 EUR!

Tačiau sudėjus abu įrašus į komplektą, investicija daug mažesnė, tik 120 EUR 57 EUR

 

Seminaras - registruotis dabar

 

30 d. gražinimas copy

JOKIOS RIZIKOS… ateik, išbandyk…, ir jei kas nors nepatiks, ar nepateisins lūkesčių…, BE JOKIŲ KALBŲ GRĄŽINSIME SUMOKĖTUS PINIGUS!

Jei seminaras  nepateisins lūkesčių, po seminaro parašyk laišką adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt, ir per keletą dienų (dažniausiai net tą pačią), grąžinsiu visus sumokėtus pinigus!

Nerizikuoji niekuo…, o gausi tikrai labai labai daug!

 

Mindaugas, GINTARO POKALBIAI administratorius
Mob.: 860640055
El. pašto adresas: mindaugas@gintaropokalbiai.lt

P.S. dar viena vertinga ištrauka iš šio seminaro…

Nuoskaudos ir vaikystės pažeminimai… KAIP TAI NEUTRALIZUOTI? (…arba ką daryti, kad ant visko būtų px…)

Jei turi problemų paleidžiant šį video, žiūrėk jį tiesiai per YouTube paspaudus čia.

 

Kodėl daugumai porų po 5 metų MEILĖ PASIBAIGIA ir jie IŠSISKIRIA?

Jei turi problemų paleidžiant šį video, žiūrėk jį tiesiai per YouTube paspaudus čia.

 

39 sekundžių video, kuris padės pamatyti SAVO SIELOS BRANDĄ!

Jei turi problemų paleidžiant šį video, žiūrėk jį tiesiai per YouTube paspaudus čia.

Seminaras - registruotis dabar

Komentarai

komentarai(-ų)

Makiažo pamokos ir makiažo paslaptys Genuine Nephrite Jade Egg