ĮRAŠAS PARUOŠTAS!

SANTYKIŲ PSICHOLOGIJOS PASLAPTYS. KAIP TAPTI GERIAUSIU SAVO SANTYKIŲ PSICHOLOGU?

Jeigu turi problemų su santykiais... jeigu nesupranti savo antros pusės... jeigu negali susirasti antros pusės... jeigu nori geriau suprasti kitus žmones, tokiu atveju šis seminaras bus ypatingos vertės!

  • Įsivaizduok save, turintį gebėjimą rasti atsakymą į bet kokią, su santykiais susijusią problemą vos per kelias akimirkas! Kai nebereikia sukti galvos, kodėl žmogus pasielgė vienaip ar kitaip…, kaip elgtis, ką sakyti, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.
  • Įsivaizduok kas būtų, jei turėtum gebėjimą kiaurai matyti žmones…, jų pagrindines elgesio motyvacijas…, ir problemų priežastis.
  • Arba…, turėtum tokią sistemą, kurios pagalba galėtum išspręsti bet kokią, su santykiai susijusią problemą…

GintarasL-didelisTaip, kaip pats Gintaras Lunskis...

Užduok jam bet kokį klausimą apie santykiu ir vos per kelias akimirkas jis jau turės stiprų atsakymą.

Daugumos manymu, yra vienas stipriausių psichologų Lietuvoje,  turintis pačią efektyviausia sistemą, norintiems sutvarkyti savo santykius!

Tie patys principai veikia bet kokiems santykiams. Su antra puse, su tėvais, vaikais, bendradarbiais.

Jis yra vienas iš tų retų mokytojų, kuris pažino įvairias gyvenimo puses…, tiek pačią juodžiausią ir tamsiausią…, tiek pačią šviesiausią.

Štai kaip jis išlavino gebėjimą kiaurai matyti žmones…

Beveik visą gyvenimą vaikščiojęs ant peilio ašmenų, jis puikiai išlavino gebėjimą kiaurai matyti žmones.

Jis nėra iš tų žmonių, kuris gyveno gražioj šeimoj, įstojo į universitetą, baigė psichologijos magistrą ir tapo “psichologų”… jis yra tas žmogus, kuris mokėsi santykių psichologijos IŠ PAČIO GYVENIMO… iš kritinių gyvenimo momentų ir įvairiausių sluoksnių žmonių. Ne iš knygų, o iš tikrojo šaltinio!

Stebėdamas žmones, intensyviai su jais komunikuodamas išgrynino esmines sėkmingo bendravimo dėsnius ir žmogaus psichologiją! Taikydamas žinias gyvenime sugebėjo ne tik suburti aplink save armiją draugų, kurie galėjo už jį guldyti galvą, bet ir sulaukė nuolatinio moterų dėmesio.

Kaip Gintaras pasakė: „Norint pažinti žmogų, reikia pačiam praeiti visas jausmines ir emocines būsenas gyvenimiškoje tikrovėje. Turėti atvirą protą ir plačią širdį (sugebėjimą jausti kitus). Tai yra unikalus darinys, kurio būtina mokytis kiekvienam!”

Daug kas jį kritikuoja ir nemėgsta vien dėl jo aštrios kalbėjimo manieros. Tačiau kuris mokytojas gali pasigirti tokia plačia skale įvairios patirties: nuo kalėjimų, skurdo ir visiško dugno iki tokių aukštų būsenų, kurias mistikai vadina nušvitimu.

Dažniausiai rėkia tie, kas vaikystėje turėjo mylinčius tėvelius, senelius ir užaugo šiltnamio sąlygomis. Jie nesupranta ką reiškia gyventi gyvenimą, kai kiekviena diena yra arši kova už būvį ir išgyvenimą.

…ir psichologijos mokėsi iš gatvės, iš tikrų žmonių…, iš tikro gyvenimo!

Jo gyvenimas nuo pat mažens buvo lyg ant peilio ašmenų. Praktiškai išaugęs be tėvų, nuo 12 metų pradėjo visiškai savarankišką gyvenimą. Aplink jį nuolat būrėsi žmonės, nes jis turėjo tas savybes, kurios be galo traukė žmones.

Psichologijos mokėsi ne iš knygų, o iš gyvenimo!

Tokio gyvenimo ir tokių situacijų, kuriose adekvačiai neįvertinus žmogaus, galėjai turėti labai didelių problemų. O ypač nuožmus ir dramatiškas gyvenimas išugdė jo sugebėjimą kiaurai matyti žmones.

Gintaras nėra linkęs daug kalbėti apie savo praeitį, nes, kaip jis sako, ji jo visiškai nedomina, bet iš įvairių pasakojimų susidaro įspūdis, jog gyvenimas buvo nuolatinė kova dėl vietos po saule.

Kurio patirtis vertingesnė: ar to, kuris gražiai, pagal visuomenės taisykles nugyveno gyvenimą, baigė savo mokslus ir gavęs diplomą pradėjo mokyti…, ar to, kuris psichologijos mokėsi iš gatvės, iš tikrų žmonių…, iš tikro gyvenimo?

Būtent todėl jis ir kalba iš tikro žinojimo. Su tokia jėga ir užtikrintumu, kokio neturi niekas Lietuvoje. Tau suprantama kalba. Be jokio varginančio dvasingumo. Be jokių skambių, nieko nereiškiančių frazių.

Plati patirtis, stiprios mistinės patirtys, kartu su aukščiausio lygio suvokimais, padaro jį unikaliu mokytoju, gebančiu perduoti unikaliausias žinias, pačiu unikaliausiu būdu.

Vieniems tai yra aukso vertės žinios, transformuojančios gyvenimą…, o kitiems, kam dar per anksti susivokti, tik nesuprantamos, kažkokio išsišokėlio kalbos.

Šiuo metu Gintaras pastoviai dirba su žmonėmis asmeniškai ir sėkmingai sprendžia įvairiausias psichologines problemas

Pagrindinis tikslas: Tave patį padaryti savo SANTYKIŲ PSICHOLOGU.

Dažniausiai pasitaikanti žmonių problema – SANTYKIAI!

Pagrindinis Gintaro tikslas konsultacijų metu – iš pačio žmogaus daryti psichologą. Kaip Gintaras yra minėjęs, jei psichologas nedaro iš tavęs psichologo, gebančio sau padėti, tai jis ne psichologas, o šarlatanas!

Todėl atėjo laikas padaryti iš tavęs SAVO SANTYKIŲ PSICHOLOGU!

Štai kas nutiks, jei ĮSISAVINSI tai, kas bus atskleista seminare:

  • Pradėsi geriau suprasti kitus žmones, bei jų elgesio motyvacijas.
  • Geriau suprasi save ir kodėl elgiesi taip, kaip elgiesi.
  • Suprasi kodėl turi problemų su santykiais ir kaip jas spręsti.

Kai žinai principus – santykiai nebėra didelė mistika.

Būtent todėl Gintaras nori sudėti pačius pagrindus, iš kurių po to galėsi pats, savarankiškai ieškoti iškilusių problemų sprendimus.

Ir nesvarbu, ar tu dabar vienas, ar poroje. Gintaro pateikiama santykių schema tinka bet kokiems santykiams!

Gali vaikščioti po daugybę seminarų, tačiau kol nežinosi BENDROS SANTYKIŲ SCHEMOS, vargu, ar kas keisis…

Žinoma, turi ne tik sužinoti, bet ir ĮSISAVINTI duodamas žinias. Turi pradėti jas taikyti savo gyvenime ir per naujus akinius žvelgti į savo santykius. Per naujus akinius spręsti iškilusias problemas. Per naujus akinius matyti žmones ir jų elgesio motyvacijas.

Gintaras sako: „Mes studijuojam santykių psichologiją ne vien tam, kad turėti tik gerus santykius. Be abejo, tai yra viena pagrindinių būties komforto sąlygų. Mes studijuojam santykius todėl, nes nuo to TIESIOGIAI priklauso kiekvieno iš mūsų sveikata, kūrybinė ir finansinė sėkmė, bei vidinė harmonija!“.

Keletas atsiliepimų apie prieš tai vykusius seminarus santykių tema...

INVESTICIJA: 54€ 39.95€


100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

ES-SEMINARUIGALIOJA 14 GRAZINIMASGali registruotis su visiška ramybe ir pasitikėjimu.

Jei dėl kokios nors priežasties šis seminaras nepateisins Tavo lūkesčių, per 30 dienų po seminaro apie tai pranešk ir grąžinsime visus sumokėtu pinigus.

JOKIŲ KLAUSIMŲ AR "SUNKIŲ" JAUSMŲ. Tereikia atsiųsti grąžinimo prašymą adresu GP@gintaropokalbiai.lt ir visą sutvarkysime per keletą dienų!

Neprivalėsi nieko aiškinti ar pasakoti... pinigų grąžinimas besąlyginis! Tai reiškia be jokių sąlygų... 

VISA TIESA APIE
GINTARĄ LUNSKĮ...

Pirmiausia, kviečiame peržiūrėti LNK LAIDĄ:

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę).

Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas.

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instancijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius.

Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt), kartu su tokio pat pavadinimo Youtube kanalu. Lietuvoje tai yra vienas populiariausių dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas.

Prie Gintaro Youtube kanalo kviečiame prisijungti ir tave.