Seminaro įrašai: „SANTYKIŲ PSICHOLOGIJA!“ Pagaliau atskleista bazinė schema, kurią įsisavinus, turėsi atsakymą į bet kokią, su santykiais, susijusią problemą!

3
Seminaro įrašai: „SANTYKIŲ PSICHOLOGIJA!“ Pagaliau atskleista bazinė schema, kurią įsisavinus, turėsi atsakymą į bet kokią, su santykiais, susijusią problemą!
3.7 (73.33%) 3 votes

Jei turi problemų paleidžiant šį video, žiūrėk tiesiai per YouTube paspaudus čia.

Įsivaizduok save, turintį gebėjimą rasti atsakymą į bet kokią, su santykiais susijusią problemą vos per kelias akimirkas! Kai nebereikia sukti galvos, kodėl žmogus pasielgė vienaip ar kitaip…, kaip elgtis, ką sakyti, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.

Įsivaizduok kas būtų, jei turėtum gebėjimą kiaurai matyti žmones…, jų pagrindines elgesio motyvacijas…, ir problemų priežastis.

Arba…, turėtum tokią sistemą, kurios pagaba galėtum išspręsti bet kokią, su santykiai susijusią problemą…

Taip, kaip pats Gintaras. Užduok jam bet kokį klausimą apie santykiu ir vos per kelias akimirkas jis jau turės stiprų atsakymą. Mano manymu, jis yra vienas stipriausių psichologų Lietuvoj,  turintis pačią efektyviausia sistemą, norintiems sutvarkyti savo santykius. Ji veikia! Tie patys principai veikia bet kokiems santykiams. Su antra puse, su tėvais, vaikais, bendradarbiais.

Jis yra vienas iš tų retų mokytojų, kuris pažino įvarias gyvenimo puses…, tiek pačią juodžiausią ir tamsiausią…, tiek pačią šviesiausią.

Išlavino gebėjimą kiaurai matyti žmones…

Beveik visą gyvenimą vaikšiojęs ant peilio ašmenų, jis puikiai išlavino gebėjimą kiaurai matyti žmones.

Jis nėra iš tų žmonių, kuris gyeno gražioj šeimoj, įstojo į universitetą, baigė psichologijos magistrą ir tapo „psichologų“… jis yra tas žmogus, kuris mokėsi santykių psichologijos IŠ PAČIO GYVENIMO… iš kritinių gyvenimo momentų ir įvairiausių sluoksnių žmonių. Ne iš knygų, o iš tikrojo šaltinio!

Kaip Gintaras pasakė: „Norint pažinti žmogų, reikia pačiam praeiti visas jausmines ir emocines būsenas gyvenimiškoje tikrovėje. Turėti atvirą protą ir plačią širdį (sugebėjimą jausti kitus). Tai yra unikalus darinys, kurio būtina mokytis kiekvienam!”

„Bet jis juk keikiasi!“ -rėkia „dvasingieji“…

„Oi, bet jis juk buvęs kalėjimę. Pažiūrėkit kaip kalba. Keikiasi. Neklausykite jo!“, rėkia „dvasingieji“.

Daug kas jį kritikuoja ir nemėgsta vien dėl jo aštrios kalbėjimo manieros. Tačiau kuris mokytojas gali pasigirti tokia plačia skale įvairios patirties: nuo kalėjimų, skurdo ir visiško dugno iki tokių aukštų būsenų, kurias mistikai vadina nušvitimu.

Dažniausiai rėkia tie, kas vaikystėje turėjo mylinčius tėvelius, senelius ir užaugo šiltnamio sąlygomis. Jie nesupranta ką reiškia gyventi gyvenimą, kai kiekviena diena yra arši kova už būvį ir išgyvenimą.

…ir psichologijos mokėsi iš gatvės, iš tikrų žmonių…, iš tikro gyvenimo!

Kurio patirtis vertingesnė: ar to, kuris gražiai, pagal visuomenės taisykes nugyveno gyvenimą, baigė savo mokslus ir gavęs diplomą pradėjo mokyti…, ar to, kuris psichologijos mokėsi iš gatvės, iš tikrų žmonių…, iš tikro gyvenimo?

Būtent todėl jis ir kalba iš tikro žinojimo. Su tokia jėga ir užtikrintumu, kokio neturi niekas Lietuvoje. Tau suprantama kalba. Be jokio varginančio dvasingumo. Be jokių skambių, nieko nereiškiančių frazių.

Plati patirtis, stiprios mistinės patirtys, kartu su auškčiausio lygio suvokimais, padaro jį unikaliu mokytoju, gebančiu perduoti unikaliausias žinias, pačiu unikaliausiu būdu.

Vieniems tai yra aukso vertės žinios, transformuojančios gyvenimą…, o kitiems, kam dar per anksti susivokti, tik nesuprantamos, kažkokio išsišokėlio kalbos.

Šiuo metu Gintaras pastoviai dirba su žmonėmis asmeniškai ir sėkmingai sprendžia įvairiausias psichologines problemas.

Pagrindinis tikslas: Tave patį padaryti savo santykių psichologija.

Dažniausiai pasitaikanti žmonių problema – SANTYKIAI!

Pagrindinis Gintaro tikslas konsultacijų metu – iš pačio žmogaus daryti psichologą. Kaip Gintaras yra minėjęs, jei psichologas nedaro iš tavęs psichologo, gebančio sau padėti, tai jis ne psichologas, o šarlatanas!

Todėl atėjo laikas padaryti iš tavęs SAVO SANTYKIŲ PSICHOLOGU!

Štai kas nutiks, jei ĮSISAVINSI tai, kas bus atskleista seminare:

  • Pradėsi geriau suprasti kitus žmones, bei jų elgesio motyvacijas.
  • Geriau suprasi save ir kodėl elgiesi taip, kaip elgiesi.
  • Suprasi kodėl turi problemų su santykiais ir kaip jas spręsti.

Kai žinai principus – santykiai nebėra didelė mistika.

Būtent todėl Gintaras nori sudėti pačius pagrindus, iš kurių po to galėsi pats, savarankišai ieškoti iškilusių problemų sprendimus.

Ir nesvarbu, ar tu dabar vienas, ar poroje. Gintaro pateikiama santykių schema tinka bet kokiems santykiams!

Gali vaikščioti po daugybę seminarų, tačiau kol nežinosi BENDROS SANTYKIŲ SCHEMOS, vargu, ar kas keisis…

Žinoma, turi ne tik sužinoti, bet ir ĮSISAVINTI duodamas žinias. Turi pradėti jas taikyti savo gyvenime ir per naujus akinius žvelgti į savo santykius. Per naujus akinius spręsti iškilusias problemas. Per naujus akinius matyti žmones ir jų elgesio motyvacijas.

Pirma dalis: atskleista bazinė gerų santykių schema. Antra dalis: kad įsisavintum medžiagą, remiantis bazine schema, gyvai analizuojame dalyvių problemas ir ieškome sprendimo!

Pirmoje seminaro dalyje Gintaras atskleidė bazinę schemą, ant kurios stovi visi santykiai…, o antroje dalyje, ėmėme GYVUS PAVYZDŽIUS, t.y. dalyvių problemas ir remiantis pateikta schema ieškojome sprendimų. Tam, kad dar geriau įsisavintum pateiktą medžiagą ir išmoktum ją taikyti praktikoje.

Būtent todėl aukščiau esančiame vaizdo įraše Gintaras prašė atsinešti savo klausimus ir problemas.

Investicija į šio 5 valandų vakaro įrašus yra tik 55 EUR.

NORINT JAU DABAR PERŽIŪRĖTI ĮRAŠUS, SPAUSK ŠIĄ NUORODĄ!

 

100% „JOKIŲ KLAUSIMŲ“ PINIGŲ GRĄŽINIMAS.

Jei seminaras neduos naudos, bus nevertingas, per 3 dienas po seminaro parašyk savo sąskaitos numerį adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir iškart grąžinsim visus sumokėtus pinigus be jokių klausimų.

 

.

Komentarai

komentarai(-ų)

Makiažo pamokos ir makiažo paslaptys Genuine Nephrite Jade Egg