69.95

Kategorijos: ,
Kiekis

Aprašymas

Seminaro trukmė: 4 val. 11 min.

BONUS (irašas iš pirmojo, 2014 m.seminaro „viskas apie meditaciją“ 2 praktinės meditacijos). Trukmė: 10 val. 36 min.

 

Gintaras: Aš esu labai nustebęs. Turėjau iliuziją ir net negalvojau, kad medituoti kažkam gali būti problematiška.

Kaip tai daryti nesuvokia net tie, kurie tai praktikuoja ilgus ilgus metus! Žmonės nesuvokia nei kaip, nei ką daro. Ir dėl to negauna jokio rezultato.

Labai dažnai žmonėms per konsultacijas, kaip vieną pagrindinių, vaistų išrašau meditaciją. Ir įsivaizduok…

Išgirstu tokių dalykų, kad žmonės medituoja po 10, 15 metų ir vis dar gyvenime turi problemų!

Aš sakau, kad taip negali būti. Tiesiog taip būti negali!! Jei tu jau medituoji nors 5 metus, tai tu turi nebeturėti JOKIŲ PROBLEMŲ GYVENIME.

Taigi, jei medituoji metų metus ir turi problemų, reiškia blogai medituoji. Nesvarbu, kad daug kur lankei, daug žinai…tai yra niekai… faktai tau rodo, kad tu neteisingai medituoji!

Per konsultacijas, labai dažnai išaiškėja, kad žmogus tikrai nesupranta ką daro. Plius, apie tas meditacijas prikalbėta tiek daug visokių nesąmonių. Norisi įnešti tvarką ir ir šioje temoje. Pasirodo žmonės medituoja neteisingai, neefektyviai ir nemoka kitaip…

Kaip minėjau, visiems profilaktiškai išrašau meditaciją kaip būtinąjį vaistą. Čia kaip nusiprausti. Pradėk praustis ir nebesirgsi.

Seminare bus esminė, bazinė teorija. Tačiau ji nėra tokia paprasta, kaip gali pasirodyti. Yra labai subtilių ir svarbių niuansų, kuriuos visi masiškai pražiopso.  Net vadinamieji meditacijų mokytojai.

O tai kas yra meditacija? Grubiai kalbant – tai susikaupimas. Dėmesiu išsitaškai – susikaupk! Ką čia dar pridėti? Bet prasideda niuansai… kas kaupiasi, į ką kaupiasi, nuo ko kaupiasi?

Būtiniausi pasaulėžiūros dalykai. Tikrovių suvokimas. Daug subtilių dalykų, kurie prote turi įvesti tvarką meditacijos temoje. Pas tave turi būti išbaigtas, sveikas, supaprastintas suvokimas. Ir tik tada tai bus labai labai efektyvu.

Tu tai galėsi įvaldyti ir greit įeiti į meditacines būsenas, nepaisant erzinančio vidinio monologo!

Kai pravedinėju žmogų į meditaciją, net pamirštu, kad jam sustabdyti vidinį monologą yra didžiulė problema. Jau daug metų aš nebeturiu tos problemos. Aš praktiškai iškart įeinu į tą būseną. Vidinių monologų tiesiog nebebūna akimirksniu. Tai įgūdis.

Ir dar įsivaizduok kokie cirkai…. Neprotingos, neatsakingos meditacijos priveda prie apsėdimų!

Žmonės medituoja be atitinkamų apsaugų. O jų reikia… jos būtinos. juk atveri savo energetinius laukus

Galima panaudoti tokią alegoriją: kas nutiktų, jei nuolat laikytum savo buto langus ir duris atidarytus? Žinoma, priklausomai nuo to, kokiam rajone gyveni ir kas aplink trinasi, tikėtina, kad į namus prieitų parazitų… šioje temoje lygiai taip pat.

Ar čia nebus dar vienas seminaras apie pradžią?

NE… šios temos nesuksim, tačiau ši pasaulėžiūra turi įeiti į bendrą kompleksą. Būtų labai puiku, jei prieš atvykstant į šią paskaitą, susipažintum su pradžia, nes tai labai  labai rimtas dalykas.