39.95

Kiekis

Aprašymas

APIE RYŠĮ SU „IŠĖJUSIAIS“ IR JŲ ĮTAKA TAVO GYVENIMO HARMONIJAI, BEI SĖKMEI…

Seminaro trukmė: 4 val. 45 min.

Tai yra neįtikėtinos svarbos seminaras tavo dvasinei saviugdai ir brandai. Seminaro metu analizuosime neįtikėtinai svarbius dalykus:

✓ Jeigu gyvenime turėjai skaudžių praradimų, šis seminaras padės daug lengviau priimti skaudžią situaciją. Šios žinios suteiks suteiks aiškų žinojimą ir supratima, jog tavo mylimi žmonės niekur neišėjo ir žino, kiek tu juos ištikro myli…

✓ Iš šio seminaro išeisi KITU ŽMOGUMI. Turėsi daug platesnį pasaulio matymą, lengviau priimsi kitus žmones, atlaidžiau žiūrėsi į savo artimuosius.

✓ Šis seminaras padės „pakilti“ virš mirties baimės ir suteiks vidinę ramybę, jog su mirtimi gyvenimas nesibaigia, o tik prasideda. Tai yra neįtikėtinai IŠLAISVINANTYS suvokimai, kuriuos turėsi visam gyvenimui!

✓ Išplės tavo supratimą apie tai, KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA GYVENIMAS. Šis pasaulis pasidarys nebetoks reikšmingas kaip anksčiau. Į problemas, bei rūpesčius pradėsi žiūrėti DAUG LENGVIAU.

✓ Tai tau atsivers visiškai kitoks suvokimas apie pomirtinį pasaulį ir sąsają su šiuo gyvenimu.

✓ Seminaro metu analizuosime, KAS NUTINKA SU MUMIS IR MŪSŲ ARTIMAISIAIS PO MIRTIES… ir kaip tai įtakoja mus!

✓ Po šio seminaro į mirtį pradėsi žiūrėti visai KITOKIU POŽIŪRIU. Sumažės mirties baimė ir daug lengviau žiūrėsi į artimųjų „išėjimą“. Atsiras didesnė vidinė ramybė!

Tau pasidarys aišku, kodėl tavo gyvenime nutiko vieni ar kiti įvykiai ir kaip gyventi šį gyvenimą harmoningai. Jeigu tu skaitai šį pristatymą, jeigu jau domiesi šiomis temomis, reiškia tau jau laikas sužinoti šias tiesas apie gyvenimą ir mirtį.

Šis seminaras – tai galimybė pažvelgti už užuolaidų į tai, kas vyksta „kitoje pusėje“.