39.95

Kiekis

Aprašymas

Seminaro trukmė: 4 val. 23 min.

NEPRIEKAIŠTINGUMO FILOSOFIJĄ…. kaip neprisirišti ne tik prie žemiškų bet ir dvasinių vertybių, bei nepasiklysti ieškojimų-dvasiniame-šventojo-”kario” kelyje…

„Seminaras skirtas tiems, kas eina vadinamuoju „dvasiniu keliu“. Kelias siauras, status ir pilnas iššūkių, todėl juo eina nedaugelis.

Kalba skirta ir tiems, kas nori eiti šiuo keliu su įmanomai mažesniais praradimais, nuostoliais ir kančiomis. Nes klystkelių, stulbinančiai klastingų, slidžių, nepastebimų ir vedančių į pražūtį tikrai daug!

Tai bus lyg DVASINIO KELIO ŽEMĖLAPIS… su visais reikalavimais, atsakomybėmis ir įspėjimais, kuriose vietose gali paslysti.

Tikslas – įnešti šviesos… kad žinotum ką daryti, kaip elgtis, kokiu greičiu judėti (bet nepaskubėti)…

NEPRIEKAIŠTINGUMO FILOSOFIJA – tai lyg dvasinio gyvenimo kodeksas, kurį turėtų įsisavinti kiekvienas, besidomintis šiomis temomis.”

Seminaro metu Gintaras atskleis:

✓ Kaip neprisirišti prie dvasinių vertybių…, kad eidamas klastingu dvasiniu-šventojo keliu nepasiklystum ir nenueitum į dar didesnę pražūtį… į kurią eina didžioji dalis „dvasinių ieškotojų” to net nesuprasdami (o to nežinojimo pasekmės labai žiaurios!)…

✓ Kaip suderinti žemišką gyvenimą su dvasiniu…, kad turėtum instrukciją, kaip gyventi šiame pasaulyje, nepažeidžiant pusiausvyros ir balanso…

✓ Nepriekaištingumo pakopos…, kad aiškiai matytum kur stovi ir kuria kryptimi turi judėti.

✓ Detaliai apie „GYVENIMO PERŽIŪRĄ”. Kaip tai vyksta ir kaip turi būti vykdoma? Ypatingos reikšmės praktika. Apie ją išsamiai dar nebuvo kalbėta!

✓ Gintaras pažadėjo skirti 30 minučių ir svarbiausiems pasaulio įvykiams apžvelgti: ISLAMAS, PARYŽIUS, TERORIZMAS…. Kaip Gintaras telefonu sakė: „Pakalbėsim apie tai IŠ ESMĖS. Bus duodami fundamentiniai suvokimai…, kad aiškiai žinotum kas ir kodėl vyksta… kaip galvoti ir ką daryti!”

Gintaras: „Šių dalykų įsisavinimas stabilizuoja ir „kreivas” tavo ateities projekcijas, t.y.neišvengiamai tvarkaisi savo karmą! Pradedi keistis į šviesą, todėl šviesėja ir tavo gyvenimas”