69.95

Kiekis

Aprašymas

Seminaro trukmė: 4 val. 21 min.

BONUS (irašas iš pirmojo seminaro apie pažinų protą (2013 m.). Trukmė: 11 val. 59 min.

PAŽINAUS-NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPAI ir esminiai raktai, kurie TRANSFORMUOS tavo pasaulėžiūrą ir „atrakins“ smegenis aukštesniam suvokimui.

Žmonės, kurie ilgiau klauso Gintaro, dažnai rašo:

„NEBEŽINAU NET KO TAVĘS KLAUSTI… TIK IŠKELIU KLAUSIMĄ – IŠKART ATEINA ATSAKYMAS.“

Būtent taip ir turi būti. Kaip Gintaras sako, teisingai „suinstaliavus“ savo smegenis (kompiuterį), tau NEBELIEKA NEPAŽINIŲ DALYKŲ. Tau nebelieka kažkokių slėpinių ar paslapčių. Tu žiūri į reiškinį ir jis tau ATSIRAKINA.

Tai yra tikroji žmogaus laisvė.

Tačiau, ką tiksliai reiškia „teisingai suinstaliuotos smegenys“.

Visų pirma – tai TEISINGA PASAULĖŽIŪRA. Tai yra pagrindų pagrindas.

O teisinga pasaulėžiūra įmanoma tik TURINT PAŽINŲ PROTĄ!

Štai kodėl, kai Gintaro paklausė, nuo kurio seminaro turėtų prasidėti visas jo mokymas, jis atsakė, jog pirmas ir pagrindinis seminaras turėtų būti PAŽINAUS-NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPAI.

Būtent tai ir yra pagrindai, ant kurio po to statoma teisinga pasaulėžiūra.

Protas, intelektas – tai didžiulė ir galinga mašina, kuri nesuvaldyta tampa begalės avarijų priežastimi. Suvaldytas protas yra nuostabiausias įrankis Visatoje tiems, kas norinti pasiekti savo tikslus.

Žmonės, kurie domisi dvasiniais dalykais, jau turėtų būti susitvarkę su tuo, kas vadinama pažiniu protu.

Bet kuo toliau, tuo labiau pasimato, kad tai masinė problema!

Tendencija tokia, kad geri dalykai yra sumaišomi su melu ar demagogija ir kai žmogus nesugeba to atsijoti, būna dezinformuotas, tai vienareikšmiškai veda į avariją, kančią ir neteisingus pasirinkimus.

Visa tai gimsta iš proto nepažinumo! Nesugebėjimo atskirti kur tiesa, o kur melas. O tikrovėje tai tik nemokėjimas naudotis savo smegenimis.

Manau jau girdėjai, kad žmogų TIESĄ išlaisvina! Bet klausimas, kaip ją atskirti?

Yra daugybė dvasinių kalbėtojų, kurie, iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kalba tiesą. O kas nutinka truputi atidžiau paklausius, paanalizavus jų kalbas? Labai greit paaiškėja, kad tai dažnai didesnis ar mažesnis nusikalbėjimas, subtiliai klaidinantis sielas…!

O klaida tuo pavojingesnė, kuo sunkiau ji pastebima.

Kuo toliau, tuo darosi sunkiau atpažinti Tikrus mokytojus, nuo šarlatanų, nešančių improvizuotus, kompiliuotus ”evengel-mixsus”. Gražios kalbos, duodančios geras būsenas žmones užliūliuoja ir išjungia kritišką mąstymą.

Taip masiškai gaminami dvasinių svaigalų narkomanai.

Atrodo pradžioje viskas gerai, „suvalgai“ duodamą informaciją, gauni gerų būsenų ir jautiesi gerai… bet ar ilgam?

Gera būsena greit baigiasi ir reikia kitos „gerų būsenų dozės“. Gintaras šiuolaikinius dvasinius renginius prilygino ėjimui į koncertą. Tikslas yra ne kažką sužinoti, o tik gauti gerų būsenų…

O ką tai duoda ilguoju laikotarpiu? Skausmą, nepasitenkinimą gyvenimu ir neviltį, nes savo giluminio proto neapgausi! Jis žino, kad dauguma kalbų yra tikri kliedesiai, vedančių į duobę.

Kaip jau kalbėta, nepažinus protas yra užprogramuotas nelaimei, nesėkmėms ir avarijoms gyvenime!

Tam, kad to išvengti, skirtas šis seminaras apie PAŽINAUS–NEPAŽINAUS PROTO PRINCIPUS.