VIENINTELĖ 2022 METAIS VYKSTANTI MISTINĖ STOVYKLA SU GINTARU LUNSKIU!

Visiems, kas siekia įvaldyti sąmoningą sapnavimą, astralinę projekciją (sąmoningo išėjimo iš kūno praktikos) ar nori išmokti medituoti:

PAGALIAU! MISTINIŲ PATIRČIŲ IR BUDOS MEDITACIJŲ STOVYKLA SU GINTARU LUNSKIU...

PASKUBĖKITE... ŠĮKART VIETŲ SKAIČIUS ITIN RIBOTAS!


Sąmoningo sapnavimo ir astralinės projekcijos nauda...

 • TRANSFORMUOJASI SAVĘS IR PASAULIO SUVOKIMAS. Įmanoma gauti atsakymus į esminius savo gyvenimo klausimus: KAS AŠ? Ko aš čia atėjau? Koks mano gyvenimo tikslas...
 • „Nukrenta“ šio pasaulio reikšmingumas…, nes pradedi jį matyti kaip dar vieną sapną. Tai padeda tapti daug laisvesniu ir drąsesniu žmogumi apskritai.
 • Tampa lengviau ATSITAPATINTI NUO ASMENYBĖS, tampant laisvu nuo savo kompleksų! Kai dings susitapatinimas su tuo kas nesi, tada bus visiškai nebesvarbu ką apie tave galvoja kiti! Juk galvoja/kalba ne apie tave… o tik apie tavo asmenybę!
 • NEĮTIKĖTINI POJŪČIAI IR NUOTYKIAI, tokie kaip skraidymo lengvumas, ėjimas per sieną kiaurai, keliavimas šviesos greičiu, plaukimo po vandeniu malonumas… (bet kas, ką tik gali sugalvoti)
 • Galimybė SUSITIKTI SU SAVO ANGELAIS SARGAIS AR PAŽENGUSIAIS MOKYTOJAIS ir iš jų gauti vertingas pamokas, padėsiančias tavo dvasiniame kelyje.
 • Gali gauti unikalias žinias, kurios neprieinamos gyvenant kasdienį gyvenimą. Vienas iš unikalių būdų – pamatyti akašinius įrašus, kur užrašyta visa kas vyko praeityje! Žinios, kurių nerasi nė vienoje knygoje!
 • Galimybė įveikti SAVO BAIMES ir suvokti, jog esi nemirtingas! Gali aiškiai pamatyti, kad tu nesi tik kūnas. Taip įgyjamas BEBAIMIŠKUMAS, kuris po to lydi tave ir šiame gyvenime.
 • IŠPLĖSTI SĄMONĘ ir gauti unikalias žinias, kurios neprieinamos gyvenant kasdienį gyvenimą.
 • Astralinė projekcija ar sąmoningas sapnavimas gali būti lyg antras gyvenimas naktimis… netgi dar įspūdingesnis… dar vertingesnis! KOL KŪNAS RAMIAI MIEGA!
 • GERIAU MIEGI ir pabundi lyg naujai gimęs!
 • IR DAR DAUGIAU. ŽIŪRĖKITE VIDEO...

Išsamiai apie apie STALKINGĄ, Sąmoningą Sapnavimą ir Išėjimą iš Kūno į ASTRALĄ...

Keletas įdomių ankstesnių stovyklų dalyvių istorijų...

Apie Gintaro mokymą ir stovyklą. Paulius

Kaip pavyko sąmoningai išeiti iš kūno po stovyklos. Gintaras

Keletas klausimų, kurie
tau dabar gali kilti...

 • Ar tau tikrai pavyks sąmoningai išeiti iš kūno!?

"Pasakysiu vieną beprotišką dalyką: tu kiekvieną naktį patiri astralinę projekciją… tačiau nesąmoningai! Tau tereikia išmokti “nepamesti” sąmoningumo.

O tam turi praktikuoti! Tiesiog mūsų niekas nemokė, kaip išlikti budriam naktį.

Tūkstančiai žmonių visame pasaulyje yra įvaldę šį meną… jei gali jie – gali ir tu! Sąmoningas išėjimas iš kūno yra savybė, kurią gali turėti KIEKVIENAS… tai yra išmokstama.

Žinoma, aš negaliu garantuoti, kad per 4 naktis tu tikrai patirsi išėjimą iš kūno… kadangi aš nežinau kaip tu gyveni. Gal esi pervargęs nuo darbų, netinkamai maitiniesi, skiri daug dėmesio išorei, mažai medituoji… visi šie dalykai labai apsunkina… dėl to, žmogus, norintis šių patirčių, turi skirti dėmesio savo dvasinei, bei fizinei švarai!"

Gintaras duos instrukcijas, patars, pamokys ir padės (tokių mokymų metu, Gintaras pats išėjęs iš kūno, dažnai ištraukia ir kitus)… tačiau kažkokios “stebuklingos” tabletės nelauk… praktikuoti turėsi pats!

 • O jei išeisi ir daugiau nebegrįši?

Dažnai žmonėms kyla klausimų..

 • O jei man nepavyks sugrįžti?
 • O jei mane apsės piktos dvasios?
 • O jei aš pasiklysiu?

Dėl grįžimo, Gintaras sako, jog dažnai norėtum ten pabūti ilgiau, bet esi grąžinamas į savo kūną net ne savo noru… tad dėl to, kad nepavyks sugrįžti gali būti ramus…

O dėl visokių apsėdimų baimės taip pat dažnai būna nepagrįstos. Kaip Gintaras minėjo: „Šios praktikos yra kaip ir visos kitos žmogiškos praktikos. Norint pasivažinėti linksmaisiais kalneliais, yra saugos technikos. Jei jų laikaisi – galimybė turėti problemų tampa niekingai menka. Čia lygiai tas pats. Yra duodamos saugumo technikos ir bet kokių apsėsimų rizika sumažinama iki minimumo!“

Dažnai baimės būna nepagrįstos ir labai trukdo sąmoningai išeiti iš kūno.

Astralinė projekcija – tai lyg kelionė į naują miestą… iš pradžių nejauku ir, galbūt, baisu… tačiau pabuvus vieną, du, tris ir daugiau kartų, ten nebelieka nieko baisaus!

 • Ar tai nėra tik proto apgaulės?

Gintaras į tai atsako paprastai: „Eik ir pabandyk… kam spėlioti? Tai sritis, kurią gali patvirtinti tik individualia patirtimi!”

“Kokia gali būti proto apgaulė, jei nuskrendi pas žmogų į namus, kur nesi niekada buvęs ir ryte atsikėlęs jam viską nupasakoji kaip atrodo jo butas, kas kabo spintoje, kas guli stalčiuose… ir plius, kai tas žmogus gyvena visai kitoj šaly!“

Kai pats tai patirsi, tavo skepticizmas sumažės iki kraštutinio minimumo. Tačiau norint šitą dalyką įvaldyti – reikia didžiulės psichinės disciplinos. Gyvenantys pasaulietiškoje tikrovėje tam bus paprasčiausiai nepajėgūs. Ir tada tokie žmonės vietoj to, kad su savimi dirbtų ir patikrintų, geriau įjungia „šviesuolišką-pažangųjį“ skepticizmą.”

“Dėl to nėra didelės prasmės kažkam kažką čia įrodinėti. Kam reikės tas išbandys ir patirs…”

DAR ŠIEK TIEK APIE STOVYKLĄ, LŪKESČIUS IR MOTYVACIJAS...


ATSILIEPIMAI apie Gintaro meditacijas..."Labas Gintarai,
pirmiausia, kaip ir buvau žadėjusi, noriu padėkoti tau... padėkoti už žinias, kuriomis tu daliniesi su mumis... jos man yra neįkainojamos. Mokytojų yra pilnas internetas, pilna jų ir realiame gyvenime... tu esi kitoks, todėl aš pasirinkau tave. Tuo keliu aš einu daug metų... kai mokinys pasiruošęs, ateina ir mokytojas.

Aplinkybės dažnai koreaguoja mano norus... tačiau niekas nesutrukdys eiti tolyn su tokiais įrankiais, kuriuos aį gaunu iš tavęs. Neskubu niekur. Žinau viena, kad einu teisingu keliu, kuris veda link šviesos.

Vakarykstė meditacija buvo be galo įspūdinga, energetiškai užkrauta su kaupu... super.

Labai jaučiau kėlimą, sėdėjau kaip elektros kėdėje... kairė ranka nevaldomai pradėjo taip mosikuoti, kad sunku net apsakyti tą jausmą. Mačiau šviesą, tik labai neryškiai... ašaros iš akių...

Man pačiai atrodo, kad aš truputį išsigandau... nesu to išgyvenusi niekad... Noriu būtinai pakartoti vėliau šitą meditaciją. Lauksiu įrašo."

Vilija J.
Vilija J.

SVARBI PAPILDOMA INFORMACIJA...

 • Stovykla vyks 2022 Rugpjūčio 4-8 dienomis (4 naktys).

Vykstantiems iš užsienio, galima atvykti ir 1 naktį anksčiau (Rugpjūčio 3 d.). Nakvynė papildomai kainuos 25€.

Kitiems atvykimas ir registracija nuo 12 iki 14 val.

 • VIETA: Žuvyčiu km., Elektrėnų savivaldybė

Vieta žemėlapyje paspaudus čia! Koordinatės: 54°41'35.8"N 24°36'26.1"E

 • VISI MIEGOSIME VIENOJE ERDVĖJE. Reikia atsivežti savo patalynę, miegmaišį, pagalvėlę, rankšluostį... Čiužiniai yra, tačiau jeigu nori, kad būtų minkščiau, pasiimk savo.

Stovykloje bus du atskiri dušai, vyrams ir moterims.

 • Jeigu norėtum PRIVATAUS KAMBARIO, su privačiu dušu, patalyne, rankšluosčiais ir lova, tai papildomai kainuoja 25€ už naktį vienam žmogui (kambariai - labai erdvūs). Tačiau, apie tai reikia pranešti iš anksto, nes tokių kambarių skaičius yra ribotas.
 • Jeigu neturi galimybės atsivežti savo patalynės, galima užsisakyti iš sodybos. Tai papildomai kainuos 15€ už visas dienas (į komplektą įeina patalynė, kaldra, pagalvė, antklodė ir rankšluostis). Pranešti iš anksto.
 • Kompiuterius ir telefonus prašysime laikyti IŠJUNGTUS visas dienas!
 • REKOMENDACIJOS: Susilaikyti nuo lytinių santykių. Nevalgyti mėsos ir nevartoti alkoholio. Nepervargti, nežiūrėti televizoriaus, nesidomėti žiniasklaida apskritai. Maksimaliai vengti beprasmio bendravimo.

Šios stovyklos visada būna išparduotos! Vietų skaičius stipriai apribotas...

STOVYKLOS KAINA UŽ 4 NAKTIS SU PILNU MAITINIMU, NAKVYNE IR PROGRAMA - TIK 595€

Dar 4 vietoms galioja speciali
kaina - VOS 595€ 395€

VĖLIAU KAINA KILS...


NORINT UŽSIREGISTRUOTI, REZERVUOTI VIETĄ IR GAUTI DOVANAS, REIKIA ATLIKTI 95€ AVANSINĮ MOKĖJIMĄ:

Jeigu pasikeičia aplinkybės ir stovykloje dalyvauti nebegalite, praneškite apie tai NE VĖLIAU NEI 14 DIENŲ IKI STOVYKLOS ir avansinį mokėjimą grąžinsime (vėliau avansas nėra grąžinamas, tačiau galite jį iškeisti į video seminarų medžiagą)

Kaip sakė Jezus: „Kaupkite turtus ne žemėje,bet danguje, kur jų joks vagis nepavogs ir jie nesurudys.“


Tai, ką gausi iš šių meditacijų yra tie turtai, kuriuos reikia kaupti „danguje“!

PASKUBĖKITE PRISIJUNGTI IR GAUKITE VISAS ŠIAS DOVANAS:

NORINT UŽSIREGISTRUOTI, REZERVUOTI VIETĄ IR GAUTI DOVANAS, REIKIA ATLIKTI 95€ AVANSINĮ MOKĖJIMĄ

Dar daugiau atsiliepimų apie Gintaro meditacijas...


"Sveikas, Gintarai, noriu pasidalinti įspūdžiais ir patirtimis po meditacijų ir turiu klausimų. Kelias dienas jaučiasi maloniai suaktyvėjusi širdies čakra ir kaip skruzdeliukai bėgiotu viršugalvį.

Kiekviena meditacija savaip stipri ir energizuojanti. Po vienos jautesi toks pakrovimas, kad nesinorėjo miego. Toliau meditavau kelias val. Nors energetika pasikrauna, bet jaučiu, kad energija po pakrovimo nuteka, nors neiškart bet išblėsta.

Beveik visose meditacijose priartėju prie vietos, kai atsiskyrinėja eterinis kūnas. Širdis pradeda greičiau plakti, bet iš kūno neišeinu.

Vienoje is meditacijų darėm vizualizaciją, kurioje vizualizavom, kaip nukertam 'įkyrius ryšius' iš vidaus ir išorės auros. Po jos jautėsi lengvumas daugiau laisvumo. Vizualizavau, kaip nukertu ryšių tarp žmonių, kurie jau praeitis. Man kilo klausimas, kaip su ryšiais tarp artimųjų?

Džiaugiuosi galėdamas būti kurse, nors iš pradžių abejojau ar atrasiu nauju dalykų. Jau beveik buvau nusprendęs savarankiškai ieskot ir medituot. Bet tavo koncentruota info ir unikalios įžvalgos labai sustiprina viską."

Audrius M.
Audrius M.


„Sveikas, sekasi gerai. Kuo ilgiau gyvenu, tuo mažiau turiu rūpesčių, beveik neįsiveliu į konfliktus, o jeigu ir įsiveliu, tai neilgam. Šiap nesiparinu, nebejaučiu nerimo, tik va namiškiai priešingai jaučias.

Mistiniai nuotykiai aprimę, bet anksčiau visokiausių nuotikių apturėjęs. Vienas jų: sapne šiek tiek susivokiau, kažkur ropinėdamas ir staiga pranyko pagrindas ant kurio buvau ir atsirado takas iš debesų į kosmosą. Pamaciau žvaigždynus, kaip galaktikos sukasi, labai gražūs vaizdai. Ilgai netrukus atsirado kažkoks juodas, mažas žaibų kamuoliukas ir pradėjo kaktą kutent, tada prabudau.“

- SIMANAS B.

Labas, tai, ką as gavau šito meditacijų kurso metu yra lobiu lobis... žinios ir patirtis, kuriomis dalijasi Gintaras su žmonemis padarė tikrą perversmą mano suvokimuose apie tikrąjį aš ir apie mane supančią tikrovę.

Meditacijų metu nebuvo šviesos mano ekrane... trūksta įdirbio, žinių, energijos. Viskas savo laiku, nenusimenu nei trupučio.

Vakar, pokalbio metu su Gintaru, pajutau tokia lengva transo būseną... (pamaniau, kad darbo savaitės rezultatas, tiesiog nuovargis susikaupęs)... užsimerkiau... nušvito ekranas gražia violetine spalva ir atsirado pasakiško grožio žvaigždė... iš smulkių smulkių dalelyčių ir taip aiškiai visas mačiau... neapsakomai gera šiluma pasklido...super.

Šiąnakt supratau, pagaliau, ką reiškia būti budriam ir sąmoningam per sapnus.

Dar tokio sapno nėra buvę... atsirado prieš mane vyras, tikrai nepažįstamas man... tvarkingai apsirengęs... jo žvilgsnis buvo tokio siaubo pilnas ir tarsi man iš pasąmonės ateina, kad jis norėjo perspėti mane, kad sustočiau, toliau eiti uždrausta, tiesiog išgąsdinti mane.

Aš jo taip išsigandau,nes nebuvau tam pasiruošusi... Kai atsibudau, supratau... reikėjo man jį pakalbinti. Jausmas nebuvo pats geriausias, be galo didelė grėsmė. Būsim pasiruošę.

Sėkmės Jums ir nuoširdus nuoširdus ačiū Vilija!

- VILIJA


PASKUBĖKITE PRISIJUNGTI IR GAUKITE VISAS ŠIAS DOVANAS:

NORINT UŽSIREGISTRUOTI, REZERVUOTI VIETĄ IR GAUTI DOVANAS, REIKIA ATLIKTI 95€ AVANSINĮ MOKĖJIMĄ

APIE GINTARĄ LUNSKĮ...

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt). Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas, kuris bendrai jau sulaukė daugiau nei 2 mln. peržiūrų (turint omenyje, jog visoje Lietuvoje yra tik 2.5 mln. žmonių. Tokio populiarumo nepasiekia net popsiniai anekdodų ar muzikos kanalai).

 

PASKUBĖKITE PRISIJUNGTI IR GAUKITE VISAS ŠIAS DOVANAS:

NORINT UŽSIREGISTRUOTI, REZERVUOTI VIETĄ IR GAUTI DOVANAS, REIKIA ATLIKTI 95€ AVANSINĮ MOKĖJIMĄ

Jei kyla klausimų:

GP@gintaropokalbiai.lt

865606800 (Gintaras)