MEDITACIJŲ STOVYKLA, kartu su naktinėmis astralinės projekcijos, bei sąmoningo sapnavimo praktikomis Rugpjūčio 15-19 dienomis! (VISOS VIETOS UŽIMTOS)

2
MEDITACIJŲ STOVYKLA, kartu su naktinėmis astralinės projekcijos, bei sąmoningo sapnavimo praktikomis Rugpjūčio 15-19 dienomis! (VISOS VIETOS UŽIMTOS)
3.3 (65%) 8 votes

MEDITACIJŲ STOVYKLA, kartu su naktinėmis astralinės projekcijos, bei sąmoningo sapnavimo praktikomis Rugpjūčio 15-19 dienomis!

MEISTRIŠKUMO ĮVALDYMAS:
✔ aukščiausio lygio meditacijose;
✔ stalkinge ir „aš“ suvokime;
✔ sąmoningame sapnavime;
✔ astralinės projekcijos (išėjimo iš kūno) praktikose;

Veda GINTARAS LUNSKIS, vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

Gintaras: „Išgirstu tokių dalykų, kad žmonės medituoja po 10, 15 metų ir vis dar gyvenime turi problemų! Aš sakau, kad taip negali būti. Tiesiog taip būti negali!! Jei tu jau medituoji nors 5 metus, tai tu turi nebeturėti JOKIŲ PROBLEMŲ GYVENIME. Nebent medituoti NETEISINGAI!“

Šios stovyklos metu gausi UNIVERSALIUS ĮRANKIUS, padėsiančius pagerinti visas gyvenimo sritis: įskaitant pinigus, verslą, santykius su priešinga lytimi, pašaukimo atradimą, pasitikėjimą savimi, dvasinį augimą ir kitus tau svarbius dalykus…

Gintaro meditacijos eina kartu su teorija ir pasaulėžiūros transformacija!

Tokiu būdu tavo protas tampa daug kartų efektyvesnis, pagerėja koncentracija, išmoksti kontroliuoti savo energiją, įgauni vidinę stiprybę, bei ramybę .

Visų tikslų gyvenime siekiame per protą, todėl jei jis tampa efektyvesnis, tu automatikškai daug lengviau pasiekti visko, ko tik gyvenime nori… BET KOKIOJE srityje!

TU GAUNI UNIVERSALŲ ĮRANKĮ VISAM GYVENIMUI!

Kadangi Gintaras savo meditacijas ruošia iš aukščiausio – Budos suvokimo, kurį bando perduoti ir Tau! Kiekviena meditacija yra lyg mokymas, vedantis Tave į atsipalaidavimą, daug platesnį pasaulio matymą ir sąmoningumą… TAI YRA TIKRASIS TAVO SIELOS BUDINIMAS!

Kaip sakė Jėzus: „Kaupkite turtus ne žemėje, bet danguje, kur jų joks vagis nepavogs ir jie nesurūdys.“

Tai, ką gausi iš šių meditacijų yra tie turtai, kuriuos reikia kaupti „danguje“! Svarbus video šia tema: https://youtu.be/bnvzMvi1ZEM

Meditacijų kursas skirtas VISIEMS, KAS NORI:

✅ Išmokti EFEKTYVIAI medituoti!

✅ Labiau atsitapatinti nuo savo asmenybės-personos ir visus gyvenimo įvykius stebėti iš šalies.

✅ Nori priartėti prie mistinių patirčių, tokių kaip astralinė projekcija, ar sąmoningas sapnavimas.

✅ Įsivesti prote tvarką ir įgauti nekonfliktinę pasaulėžiūrą

✅ Nori išmokti valdyti savo nesustabdomas mintis ir dėmesį.

✅ Išmokti atsipalaiduoti ir RAMIAU MIEGOTI!

✅ Nori harmonizuoti savo energetiką čakrose (energetiniuose centruose).

✅ Nori stipriai pakelti savo sąmoningumą.

SKIRTA TIK RIMTAI NUSITEIKUSIEMS ŽENGTI STIPRŲ DVASINĖS BRANDOS ŠUOLĮ, KADANGI ČIA NE VAIKŲ ŽAIDIMAI… šių meditacijų tikslas – kelti sąmonės savimoningumą, kad einant miegoti neprarastum sąmonės ir savo sąmoningumą galėtum nešti į sapnų tikrovę ar net „susiskambinti“ su savo angelais sargais!

Meditacijų stovykla vyks Rugpjūčio 15-19 dienomis

–>SVARBU: VISOS VIETOS UŽIMTOS<–

Rašykite adresu gp@gintaropokalbiai.lt ir pateiksite į laukiančiųjų sąrašą…

Įprasta stovyklos kaina – 595€, tačiau jums būtų pritaikyta speciali 100€ NUOLAIDA!

Komentarai

komentarai(-ų)

Makiažo pamokos ir makiažo paslaptys Genuine Nephrite Jade Egg