VISI „GINTARO POKALBIŲ“
SEMINARAI, BEI PASKAITŲ ĮRAŠAI...

Kai Gintaro paklausė, KOKIU EILIŠKUMU ŽIŪRĖTI
SEMINARUS, jo rekomendacija atrodė taip:

1. PAŽINAUS – NEPAŽINAUS proto principai, kurie padeda matyti TIESĄ ir išmoko pačiam atskirti TIKRUS dvasinius mokytojus nuo šarlatanų!

2. KAM TARNAUJA INTELEKTAS?

3. PRADŽIA. PASAULĖŽIŪROS TRANSFORMACIJA.

4. SAVIREALIZACIJA IR VIZUALIZACIJA. Tikrovės ir psichizmų esmė ir valdymas vardan Meilės ir Laimės. Sąvojo gyvenimo tvėrimas. (Visų seminarų apie Pradžią II dalis)

5. Apie DEGENERACIJĄ! “Kaip Išsivaduoti iš Menkavertiškumo Komplekso, bei VISIŠKAI Išvalyti Praeityje Buvusias Nuoskaudas?”. Atskleista visos "Velnio pinklės".

6. NEPRIEKAIŠTINGUMO FILOSOFIJA

7. MEDITACIJA


Gintaro Pokalbių YouTube kanale yra daugiau nei 300 vaizdo įrašų.

Mažai kas žino jog KIEKVIENAS iš jų buvo nufilmuotas IŠ PIRMO KARTO...

Kai filmuojame, Gintaras niekada nežino kokios bus temos ar klausimai. Pirmą kartą juos išgirsta tada, kai jau kamera būna įjungta. JOKIO PASIRUOŠIMO. NIEKADA...

Kaip Gintaras sugeba atsakyti Į BET KOKĮ KLAUSIMĄ tik jį išgirdęs... ir kaip to pasiekti Tau? Tokį klausimą uždaviau ir jam:

GARSUSIS „BUDOS MEDITACIJŲ“ KURSAS:

Kaip šios neįtikėtinos meditacijos gali tau atnešti sėkmę, meilę, pinigus ir kartu - vidinį balansą?

PLAČIAU...

MISTINIŲ PATIRČIŲ TOP SEMINARAI IR MEDITACIJOS:

Į krepšelį galite pridėti ir daugiau nei 1 seminarą...


PASKAITOS IŠ GENIALIOSIOS PSICHOLOGIJOS MOKYKLOS


APIE GINTARĄ LUNSKĮ:

GintarasL-didelis

GINTARAS LUNSKIS yra vienas labiausiai provokuojančių dvasinių mokytojų Lietuvoje, kuris sėkmingai apjungė pačias aukščiausias, į nušvitimą vedančias žinias su žemišku gyvenimu ir psichologija!

Jis laužo visus “dvasingumo” standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų! Jam abejingų nėra. Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų seminarų, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Gintaro kalbos ir suvokimai skirti tiems, kas siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas.

Su Gintaru tikrai nėra lengva, kadangi jis neleidžia “kliedėti” ir viską priveda prie SVEIKO PROTO. Būtent todėl, kas sugeba jį išgirsti..., TRANSFORMUOJASI VISAM GYVENIMUI!

Visą gyvenimą vaikščiojęs ant peilio ašmenų, 30-ies metų buvo uždarytas į Vokietijos kalėjimą ir patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU! Per akimirką visiškai atsitapatino nuo savo asmenybės ir pamatė kas jis esti iš tikrųjų. Ši patirtis visiškai transformavo jo suvokimą, pasaulėžiūrą ir gyvenimą. (Norint įnešti aiškumą: Gintaras nėra “nušvitęs”. Jis yra “pasiekęs nušvitimą”, t.y. akimirką patyręs pačią aukščiausią, švenčiausią, net žodžiais nenusakomą būseną... pamatęs SAVE...)

O praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines hierarchijas.

Jis yra tas mokytojas, kuris niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja! Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”. Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instacijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”. Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų ir universiteto. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sukus vaikas. Dėl savo ugningos asmenybės, vos 19 metų, už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, dideli pinigai, kalėjimai, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokia nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėrašius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Lietuvoje mažoms grupelėms pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai" (www.GintaroPokalbiai.lt).

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA...!

Jei įsigijus seminaro įrašus pajusi, kad negavai to, ko tikėjaisi, jei išbandžius pateiktą informaciją negausi norimų rezultatų – iškart grąžinsim visus sumokėtus pinigus!

Paprasčiausiai nusiųsk pranešimą adresu mindaugas@gintaropokalbiai.lt ir pinigai jau bus tavo sąskaitoje per kelias artimiausias dienas!

Mums nereikia tavo pinigų, jei nesukuriam vertės ir neatnešame rezultatų!

Tokią garantiją darau tik tam, jog parodyčiau, kad 100% pasitikiu duodama verte. Taip pat noriu, kad matytum, jog visiškai niekuo nerizikuoji. O GAUSI TIKRAI DAUG! Siūlau išbandyti!

Jei kyla klausimų, skambink ar rašyk!

GINTARO POKALBIAI
www.GintaroPokalbiai.lt
GP@gintaropokalbiai.lt