įrašai paruošti...

PAGALIAU! Esminiai VIZUALIZACIJOS PRINCIPAI ir SĖKMINGO GYVENIMO kūrimas!

Savo gyvenime tu gali turėti VISKĄ KO NORI - daugiau finansinės laisvės, daugiau laisvo laiko, geresnė sveikata, nauji namai, antra pusė, kelionės ar mažiau kasdieninio streso! Tu gali turėti VISKĄ... tačiau turi suvokti vieną esminį dalyką apie vizualizaciją!

#1 PRIEŽASTIS, KODĖL DAUGUMAI VIZUALIZACIJA NEVEIKIA!

Jeigu perskaitei daug knygų apie traukos dėsnį ir vizualizaciją... jeigu išbandei afirmacijas ar pozityvų mąstymą... tačiau gyvenime vis tiek neturi to, ko trokšti, reiškia kažką darai NETEISINGAI!

Pagrindinė problema: dauguma tik kalba, kad reikia vizualizuoti, tačiau niekas nepaaiškina pačių esminių tvėrimo ir vizualizacijos principų!

Svarbiausias raktas norint gyvenime sukurti viską ko trokšti - SUPRASTI KAIP IŠTIKRO VEIKIA VIZUALIZACIJA IR VISATINIAI TVĖRIMO PRINCIPAI.

Tol, kol nežinosi pačių principų - niekaip negausi norimų rezultatų ir norimo gyvenimo.

Dauguma kalba, apie tai, kaip svarbu vizualizuoti, tačiau niekas nepaaiškina esminių principų!

Jeigu tau nesiseka pakeisti savo gyvenimo ar sukurti to, ko iš tiesų nori, reiškia kažką darai neteisingai.

Kai supranti kaip IŠ ESMĖS veikia vizualizacija, gauti
iš gyvenimo to, ko nori - tampa lengva!

Kai tai įsisavinti... kai tikrai supranti iki mažiausių detalių - tavo gyvenime pradeda vykti tikri stebuklai!

Jeigu dar neturi dalykų kurių gyvenime nori... jeigu dar negyveni taip kaip trokšti... arba gyvenime yra sričių, kurios nesiseka taip kaip norėtum - štai sprendimas. Sprendimas, kuris padės sukurti gyvenime tai, ko tikrai nori. 

Ir niekas kitas tau to neatskleis!

Dauguma žmonių perskaito begales knygų, aplanko daugybę seminarų. Bando vizualizuoti, rašyti afirmacijas, tačiau vis tiek gyvenimas nesikeičia. Vis tiek sėdi toj pačioj duobėj. 

Tam, kad visa tai pasikeistų, reikia suprasti
vizualizacijos ir Visatinio tvėrimo principus.

Principų supratimas yra ta TRŪKSTAMA DALIS visuose vizualizacijų mokymuose. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl traukos dėsnis ir vizualizacija daugumai neveikia. 

Sprendimai, žmonės, pinigai kurių tau reikės -  magiškai pradės atsirasti tavo gyvenime. Durys pradės atsiverti. Durys, kurios atrodė uždarytos anksčiau. 

Viskas sueina į labai paprastą dalyką - tu turi suvokti iš esmės, nuo pačių pagrindų, kaip veikia visatinio tvėrimo principai

Apie visa tai - Gintaras Lunskis savo naujausiame seminare! Štai keletas atsiliepimų apie šį seminarą:

atsirado žinojimas, ramybė ir pasitikėjimas

Po seminaro aprimo galvoj audros, atsirado žinojimas, ramybė ir pasitikėjimas, mažėja noras kontroliuoti aplinką, žmones. Belieka susiprasti ko tikrai noriu šiam gyvenime, nes Gintaro suteiktos žinios-kaip įrankiai, pats imi ir kuri.

David Walker

Vaiga B.

naujų įžvalgų (įrankių) padedančių iš esmės perkurti save

Pirmos dalies esmė jau buvo žinoma iš ankstenių dėstymų, tačiau antra dalis buvo pilna naujų įžvalgų (įrankių) padedančių iš esmės perkurti save, suvokti problemų šaknis ir jas nukirsti.

Kimberly Taylor

Audrius T.

užpildė mano pažinimo spragas

Seminaras buvo puikus. Nuosekliai išdėstyti dalykai,kurie sklandžiai užpildė mano pažinimo spragas ir įkvėpė aktyviam saviugdos procesui.

Kimberly Taylor

Jonas J.

viskas dėliojasi į vietas

Didelis ačiū Gintarui už seminarą! Po truputį viskas dėliojasi į vietas: religinių raštų, mokslinių šaltinių ir žmonių interpretacijų kratinys įgauna realų vaizdą.

Kimberly Taylor

Jurgita G.

„Aš tau parodysiu, kaip patenkinti visus savo norus. Bet gali būti, kad po seminaro tapsi NEPRIKLAUSOMAS NUO TŲ NORŲ...“ -Gintaras Lunskis

DAR DAUGIAU APIE „THE SECRET“ IR NORŲ TENKINIMĄ....


Plius specialūs seminaro įrašai dovanų (45€ vertės!): PRADŽIA IR PAŽINAUS PROTO PRINCIPAI. TRANSFORMACIJA.

Tai yra svarbiausias Gintaro seminaras. Kas nežino pradžios, tas nežino nieko. Kai įsisavinsi esminius princus, pats lengvai atskirsi KAS YRA TIESA, O KAS - MELAS. Tiesa padaryta iš PRINCIPŲ. Kai įsisavinti bazinius principus, bazines tiesas apie pasaulį ir jos ATRAKINA visa kita...

Šį, daugiau nei 4.5 val. seminarą gausite dovanų IŠKART 
PO REGISTRACJOS (ir rekomenduojama peržiūrėti iki seminaro pradžios!)


PLAČIAU APIE ŠĮ SUPER SEMINARĄ:

Seminaro trukmė: 4 val. 55 min

Įrašą gausite iškart užsisakius (atsiųsime slaptą prisijungimą)

INVESTICIJA SU NUOLAIDA:

45€ 39,95€


Plius DOVANA: 45€ vertės seminaro įrašai. PRADŽIA IR PAŽINAUS PROTO PRINCIPAI. TRANSFORMACIJA.


Šiam seminarui galioja net 30 dienų 100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA (jeigu nepatiks - grąžinsime pinigus!)Spauskite čia ir prisijunkite dabar:

Registruokitės į tiesioginę transliaciją arba gyvą dalyvavimą Vilniuje. Galioja 30 dienŲ pinigų grąžinimo garantija


Plačiau apie Gintarą:

GINTARAS LUNSKIS yra vienas populiariausių dvasinių mokytojų ir psichologų Lietuvoje, turintis ypač platų ir negirdėtą požiūrį į pasaulį ir žmogų!

GINTARO ISTORIJA per LNK, laidoje "Bus Visko":

Iš vienos pusės: gyvenime matęs ir skurdą, ir ekstremalias situacijas arti mirties. Iš kitos: matęs turtą, sėkmę ir pripažinimą.

Vokietijos kalėjime patyręs nušvitimą...

Jis nuo jaunystės domėjosi dvasiniais dalykas ir atsidūręs Vokietijos kalėjime, patyrė tai, ką galima vadinti NUŠVITIMU ir suvokė DHARMĄ (visos esaties esmę). Praktikuodamas astralinę projekciją (sąmoningą išėjimą iš kūno) matė savo praeitus gyvenimus, susitiko su savo dvasiniais vedliais, gavo BUDOS įšventinimą (nieko bendro su budizmu), bei buvo priimtas į kitas astralines šviesos hierarchijas.

Jam abejingų nėra. Jis laužo visus dvasingumo standartus, sukeldamas daugybę prieštaravimų ir diskusijų.

Vieni jį labai myli, palaiko ir laukia naujų video, o kiti aktyviai kritikuoja ir visiškai negali jo klausyti.

Jis niekada "nevynioja į vatą" ir be jokių kompleksų ar baimės rėžia į akis tai ką galvoja!

Nustojęs save tapatinti su asmenybe, jis nebijo nusikeikti ir nevaidina mokytojo su balta paklode, kaip dabar yra įprasta matyti dvasinio pasaulio “guru”.

Jis savimi ir savo elgesiu rodosi nesuderinamas su “saldžiakalbio nušvitėlio paveikslėliu”.

Gintaro kalbamas turinys dažnai yra NEGIRDĖTAS IR NAUJAS net ir tiems, kas prisilietė prie daugybės kitų dvasinių mokymų. Todėl tik tie, kas turi ausis ir girdi, sugeba atkreipti dėmesį ne tik į jo prieštaringą asmenybę, bet į AUKSO VERTĖS TURINĮ.

Gintaras savo dvasinę ir psichologinę stiprybę pajuto nuo mažens. Gimęs kraštutinai sunkiomis sąlygomis, jau nuo 14 pradėjo pats save išlaikyti. Net ir augęs Sovietinės Rusijos režime, nepasidavė jokiai auklėjimo sistemai ir buvo ypač sunkus vaikas.

Bręstant, vis labiau ryškėjo jo asmenybės tvirtumas ir lyderio savybės. Tapęs gaujos lyderiu, vos 19 metų už chuliganizmą pirmą kartą buvo uždarytas į vieną žiauriausių sąlygų Sovietinės Rusijos kalėjimą. Ten kaliniai paprasčiausiai nebuvo laikomi žmonėmis. Tačiau, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu.

Dauguma psichologų Gintarą kritikuoja, ar net skundžia valstybinėms instancijoms, kadangi jis neturi “psichologijos diplomo”.

Vadinamieji psichologai ant jo pyksta, kadangi jis turi daug platesnį žmonių ir gyvenimo pažinimą, kokio joks "knyginis" psichologas negali net įsivaizduoti.

Jo žinios ateina ne iš knygų. Jo žinios ateina tiesiai iš gyvenimo, žmonių, bei sunkių asmeninių patirčių! Jis buvo priverstas tapti psichologu ir kiaurai matyti žmones, kadangi tai buvo vienas pagrindinių išlikimo garantų.

Nepaisant to, kad visą jaunystę jį supo kova už būvį, aferos, dideli pinigai, kalėjimai, muštynės, Gintaras vis tiek visada šalia savęs turėjo kokią nors filosofinę ar ezoterinę knygą, bei rašė eilėraščius. Nepaisant to, kas vyko pasaulyje, jo vidus visada buvo orientuotas į dvasinius dalykus ir MEILĘ TIESAI.

Tik tiems, kas vertina PATIRTĮ..., siekia AUKŠČIAUSIO ŽINOJIMO ir jau pavargo nuo ypač ramių, saldžialiežuvių ir perdėtai laimingų balta paklode apsisiautusių “guru”, kurie duoda TIK laikinas pakylėtas būsenas!

Mažose grupelėse pradėjęs dalintis savo suvokimais ir spalvinga patirtimi, pritraukė vis daugiau ir daugiau žmonių, kol gimė "Gintaro Pokalbiai". Lietuvoje tai yra pats populiariausias dvasinio-psichologinio pobūdžio video blogas.

GALIOJA 100% pinigų grąžinimo garantija!

Copyright © Gintaro Pokalbiai. All Rights Reserved